Черкаські студенти та викладачі зможуть стажуватися на одному із провідних підприємств України


4Про перспективи співпраці із промисловим гігантом – ПАТ «Червона зірка» – представники ЧДТУ домовились під час презентації університету на Національній агропромисловій виставці «Agro Expo» та Міжнародному інвестиційному
форумі «Central Ukrainian ID», що пройшов у її рамках
– повідомляє Вчасно.

– Ми отримали запрошення презентувати ЧДТУ як один із провідних технологічних вишів
України,
– констатувала директор центру післядипломної освіти, доуніверситетської підготовки та розвитку кар’єри ЧДТУ Світлана Лишко. – Наша делегація (70 викладачів та студентів) взяла участь у «Ярмарок спеціальностей та ідей», презентувавши до десятка різноманітних розробок молодих науковців ЧДТУ, що отримали перспективи впровадження їх на провідних підприємствах України. Крім того, представники ЧДТУ та ПАТ «Червона зірка», що є одним із найбільших підприємств у галузі сільгоспмашинобудування, провели переговори про стажування викладачів і студентів на підприємстві, для якого університет може готувати профільних спеціалістів.

Тож, найближчим часом у ЧДТУ відбудеться зустріч з головою Ради Асоціації «Украгромаш» Павлом Штутманом – для детального обговорення усіх напрямів співпраці із цим потужним підприємством.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Наш канал на Youtube