Чим приваблює Туніс (продовження)


Мене радують і захоплюють туніські пляжі! Тут вони тільки піщані! І чим південніше, тим шовковіший пісочок .. Величезна перевага цих пляжів в тому, що вони мають дуже плавний вхід в море.

Отже, прямувати оксамитово-ніжним і одночасно щільним піщаним килимом, щоб зануритися в досить комфортне та ласкаве Середземне море – це гарантоване відчуття насолоди і отримання суцільного задоволення від відпочинку!

А тепер, про особливості готелів. У багатьох досвідчених туристів викликає подив, що під час обіду і вечері на шведському столі є окремо виділена, так звана, «солодка» лінія з десертами, але! при цьому в ресторані не подають ні чай,  ні каву!

Це об’єктивна реальність всіх готелів Тунісу незалежно від їх категорій і зірковості: під час обіду та вечері чай і кава не сервіруються. Їх можна замовити і отримати виключно в барах.

Особливості етикету – в готелях категорії 4 – 5 зірок чоловікам не рекомендується приходити на вечерю в шортах і майках без рукавів. Адміністрація готелю може проявити принциповість і не допустити в ресторан туриста, одягненого неналежним чином!

Також й жінкам не рекомендується з’являтися на пляжі чи навіть біля басейну топлес, адже це дуже важливо – ставитися до інших гостей готелю – громадян Марокко, Тунісу, Алжиру та інших країн – з повагою і без зухвалості, адже поняття про поведінку та зовнішній вигляд жінок разюче відрізняється від наших.

Поради бувалого туриста

Чого в Тунісі купувати не треба, так це римські монети, так як продаж автентичних історичних артефактів заборонено законом країни. Скоріш за все, купити у вас вийде тільки підробку!

Аметисти – продавці сувенірів запропонують вам фіолетового кольору кристали, але це – фарбовані кварцити.

Золото і срібло – крамнички в туристичних місцях продають аж ніяк не золото і не срібло, а тільки вироби з тонким напиленням. Справжні дорогоцінні метали – не дешевше, ніж у нас.

Вироби з верблюжої шкіри – зауважте, туристу самостійно знайти і придбати виріб із справжньої шкіри верблюда  практично нереально!

Пальми на пляжах – у цих рослин пошкоджена коренева система і ви не зможете виростити їх вдома!

Папайю – папайя не росте в Тунісі! Продавці на пляжах видають за неї плоди кактуса-опунціі!

                                                             Жартівливо про Туніс

Всі верблюди в цій країні – одногорбі, називаються вони дромадери. Вони дуже уразливі! Так, треба враховувати, що це дійсно дуже чуттєва і горда істота, не дарма ж він вважає себе королем пустелі! Якщо раптом верблюд образився на свого погонича, то може підійти до дерева і почати битися об нього головою до тих пір, поки не втратить свідомість!

Вікторія Подгорецька, директор ТА “Самбука Тур»

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Наш канал на Youtube