Чотири українські виші потрапили до рейтингу найкращих університетів світу


Чотири українських виші потрапили до рейтингу найкращих університетів світу, який складає авторитетне британське видання Times Higher Education – повідомляє ТСН.

Всі чотири навчальних заклади займають у рейтингу місця після 800 – це Національний університет «Львівська політехніка», Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», Національний університет ім. Тараса Шевченка та Харківський національний університет ім. В. Каразіна.

Кращим вишем світу в цьому році названо британський Оксфордський університет, який скинув з п’єдесталу переможця рейтингів останніх п’яти років – Каліфорнійський технічний інститут. У цілому найбільша кількість вишів у рейтингу – із США і Великобританії (148 і 91 відповідно, всього в списку 980 університетів). У топ-10 лише один навчальний заклад не належить цим країнам – Швейцарський федеральний технологічний інститут, який посів 9-те місце.

Основними показниками служать міжнародна студентська та викладацька мобільність, кількість міжнародних стипендіальних програм, рівень наукових досліджень, внесок в інновації, цитованість наукових статей, рівень освітніх послуг і так далі.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Наш канал на Youtube