Депутат просить поліцію взяти «міську еліту» під контроль


Депутат Черкаської міської ради Павло Карась просить поліцію взяти «міську еліту» під контроль – інформує infomist.ck.ua.

Павла Карася стурбувало, що гості, які були присутні на прийомі міському голови до Дня міста, випивши оковитої, сіли в нетверезому стані за кермо. Про це він заявив під час сесії міської ради.

– Цей захід мав одну прикрість. Там були спиртні напої – це нормально для таких заходів. Але питання в іншому. Значна частина гостей потім сіли за кермо свого автомобіля і поїхали. Всі люди, які були присутні на цьому заході, достатньо самодостатні і мають можливість за сто гривень викликати собі таксі і доїхати в будь-яку точку міста Черкаси. Тобто вони грубо порушили Правила дорожнього руху. Так як на заході фактично була присутня еліта міста Черкаси, такі дії є надзвичайно поганим прикладом і закінчуються аваріями. Тому прошу вас на наступному подібному заході забезпечити присутність Національної поліції, яка б перевірила дотримання запрошеними на такий прийом виконання правил дорожнього руху щодо тверезості при керування автомобілем, – звернувся депутат.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Наш канал на Youtube