Авторські статті,  фото та відео на різні теми

Для тих, хто уникає літаків!


Вид відпочинку з екскурсійними турами по Греції і Туреччині, але без авіаперельотів, називається круїзом.

Цю, до недавнього часу, новинку туристичних сезонів одним з перших запропонував черкаське агентство з екзотичною назвою «Самбука Тур».

Ось що розповіли про це гостинні менеджери фешенебельного офісу агентства, затишно розташованого в самому центрі міста Черкаси.

Туреччина і Греція – досі традиційно залишаються одними з найбільш популярних туристичних напрямків для туристів як з України, так і інших держав. Основним видом транспорту при організації туристичних поїздок в ці країни є авіаційний. Однак, багато туристів, з різних причин не збираються літати літаками.

Особливо актуально це в світлі останніх міжнародних подій. Тому черкаське туристичне агентство «Самбука Тур» стало надавати можливість виборчому туристу відправитися в ці країни на комфортабельному пасажирському теплоході «Південна Пальміра», поєднуючи відпочинок в Туреччині і Греції з захоплююче-романтичним морським подорожжю.

Різноманітність назв різних круїзів говорить сама за себе, наприклад: «Романтика двох морів» або «Босфор і Еллада». Є навіть спеціальний тур для паломницьких груп з програмним назвою «Пам’ятники раннього християнства візантійської і османської культури»

Треба відзначити, що в наш час такі круїзи стали можливі лише з появою в складі флоту України красеня флагмана – восьміпалубного теплохода «Південна Пальміра». Раніше у цій класичному маршруту виконували рейси лише невеликі судна, які перевозили товарно-транспортні вантажі та пасажирів-“човників”.

Сьогодні ж морські круїзи по одному з найцікавіших історичних напрямків знову стали доступні. Цілком доступними стали і ціни, які варіюються при виборі туристом категорії каюти, системи харчування, «зірковості» турецьких і грецьких готелів – від простих пансіонів до розкішних комплексів delux!

При цьому, треба ще пошукати вид туризму, який міг би бути прирівняний до морського круїзу по насиченості різноманітними враженнями! Тут і бездоганне харчування в судновому ресторані, і розважальні програми музичних салонів або нічних клубах восьміпалубніка, різні конкурси та оригінальні вікторини від відомих шоуменів і популярних акторів, несподівані нові зустрічі та цікаві знайомства!

Але, мабуть, головною родзинкою морської подорожі є змістовні екскурсійні програми турів, про які можна розповідати нескінченно, а також чудове відчуття повного спокою і безтурботного релаксу серед блакитного, переливається в сонячних променях, моря!

Ось, що таке – круїз! ..

Туристичне агентство «Самбука Тур» запрошує скуштувати коктейль незабутніх мандрів!

Have any Question or Comment?

2 comments on “Для тих, хто уникає літаків!

Sambuka Tour

Приглашаем звонить и консультироваться по любым вопросам, связанным с поездками и туристическим отдыхом во всем мире.

Агентство “Самбука Тур” – это центр города Черкассы.
Рекламу не дает, поскольку летают все “свои”, что называется, работает по принципу сарафанного радио.
Любезно приглашают становиться “своими” и пользоваться всеми туристическими возможностями!

Leave a Reply

Smart Youtube Widget

https://www.youtube.com/embed/9PC8y02mDXU