КРАЙНОЩІ ДЕКОМУНІЗАЦЇЇ В МІСТІ ЧЕРКАСИ


НЕ ДОЗВОЛИМО  СТВОРЮВАТИ ПРОВОКАЦІЇ ТА ГАНЬБИТИ РІДНЕ МІСТО!

Увага! До відома Служби безпеки України, до відома всіх не байдужих співвітчизників!

Вже можна стверджувати, що під прикриттям «декомунізації» у нашому місті відбуваються провокації з метою стимулювання територіального розколу України!
Яскравий приклад – зміна назви вулиці полярника Сєдова, що відбулася навіть попри накладання на це безглузде дійство мерського вето!

Славетний дослідник Північного полюсу народився у 1877 році, а пішов з життя 1914-го, тобто ще до революції! Здавалося б, у чому справа, та чи не єдиний логічний привід те, що він родом з Донецької області? Тоді цим перейменуванням нам провокаційно доводять, що Донецька область – це вже не Україна, а донеччани – це вже не українці?!

КРАЙНОЩІ ДЕКОМУНІЗАЦІЇ

Полярник Георгій Сєдов

Те ж саме відбувається з приводу славетних героїв Другої світової війни, ба навіть з тими, хто  родом їз західної України! Разом з перейменуванням вул. Сєдова, неподалік, за адресою Волкова, 95 – було знято меморіальну таблицю, присвячену легендарному партизану-розвіднику родом з Рівеньщини М.В. Струтинському, який жив у цьому будинку останні десять років і на пенсію пішов у званні полковника СБУ. (Ось так у нас тепер стали поважати ветеранів Служби безпеки України!)

Про братів Струтинських, раніше знав увесь Радянський Союз, а потім, з книги командира партизанського загону Д. Медвєдєва «Сильні духом», та з телевізійних фільмів, присвячених легендарному розвіднику М.Кузнєцову (прообраз головного героя фільму «Подвиг розвідника»),  і весь СНД.
Уся проста селянська родина Струтинських – батько, мати, донька та шестеро синів пішла у партизани з приходом в західну Україну німецько-фашистських загарбників у 1941році.

Може комусь буде цікаво дізнатись, що Микола Володимирович періодично виконував обов`язки водія славетного розвідника М.Кузнєцова (вдвох вони вживались в образ німецького офіцера зі своїм водієм) під час карколомних спецоперацій у тилу ворога.

Герої Великої війни

Ось таким легендарним українцям-захисникам України від фашистських катів, які заживо спалювали людей у печах та героям, що поклали своє життя заради наукового дослідження Землі, чомусь виказують сьогодні у нашому місті зневагу, знімаючи меморіальні таблиці та змінюючи назви вулиць! Навіщо?
Задля чого лишати черкащан пам`яті про яскраві особистості?! Це ж величні постаті, це – приклад для наслідування і гордості! Чи комусь потрібно перетворити українців у «сіру біомассу», яка не пам`ятає своєї історії?! До чого ми йдемо? Дивишся, через десяток-другий років нам запропонують ще й електронні чіпи вживляти!…

Сьогодні кожен може помітити ознаки «правового геноциду» : колись ми були громадянами України, адже був «Громадянський кодекс», а зараз – «Цивільний кодекс», де зафіксовано, що ми з вами є тільки «фізичні» та «юридичні» особи!  Тобто, практично, тільки «біоістоти» під номером-ідентифікатором (ІДН)!

Та хіба ж це не зневага до жителів східної та західної України?  І чи не є  метою провокаторів  посіяти підозріле ставлення та ворожнечу між жителями західної, центральної та східної України у нинішні тяжкі часи, коли всім треба єднання! Це схоже на схему зовнішніх маніпуляторів, яку поступово  нам нав`язали :  спочатку зробили Львів – «осередком євросепаратизму», потім Донецьк – «осередком проросійського сепаратизму»…

А що далі? Тепер з Черкас намагатимуться зробити «центральний осередок розбрату»?! Отже, треба покласти край цим брудним технологіям!

Зневага до пам`яті  історичних постатей далекого минулого, ветеранів Служби Безпеки України, героїв Великої Вітчизняної війни або, за новітніми нормами, Другої світової війни – покликана деморалізувати нащадків, спотворити їх уявлення про реальну історію України та суперечить принципам совісті і здорового глузду!

КРАЙНОЩІ ДЕКОМУНІЗАЦІЇ

..Сьогоднішня «декомунізація», яка не підкріплена для громадян фінансово, служить подальшому пограбуванню українського народу, який змушений витрачати особисті кошти на заміну  документів із новими назвами вулиць. Та й чому, наприклад, ті ж самі жителі вул. Сєдова повинні витрачатись на зневагу до відомого географічного дослідника, організатора експедиції до Північного полюсу тільки за те, що він родом з Донецької області, а отже є справжнім українцем, бувшим до того ж поза політикою?..

Якщо у Київі сьогодні перейменуванням вулиць займаються явні невігласи, а іноді, пробачте, просто психічно хворі люди або провокатори, коли називають вулиці іменами суперечливих постатей, які не гребували продажем простих українців у рабство до Туреччини або позбувшихся підтримки козацтва та капітулювавших перед Москвою,  то це – не приклад для втрати здорового глузду у нашому місті!

Адже громада  Черкас завжди відрізнялась саме здоровим глуздом та поміркованістю, тому треба негайно виправити зроблені помилки, звичайно, якщо це помилки, а не цілеспрямована  провокація, у чому службі безпеки є нагальна потреба розібратися, а мерії – негайно виправити ситуацію!

 Можливо, у теперішній ситуації  морального занепаду в урядових  та парламентських колах,  саме черкащани стануть всеукраїнським прикладом здорового глузду?!

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Наш канал на Youtube