Науковці вимагають позбавити Януковича звання професора


На сайті президента України зареєстровано електронну петицію, яка містить вимогу позбавити колишнього президента Януковича ступеня доктора економічних наук та звання професора – інформує osvita.ua.

«Ваша адміністрація, пане Президенте, неспроможна довести Світові, що проФФесор Янукович дійсно є крадієм бюджету. Та є й простіші речі, якими зазначена персона соромить нашу країну. Тут Ви можете легко навести лад простою вказівкою Вашому уряду. Всім очевидно, що він – просто неосвічена людина», – йдеться у тексті петиції, автором якої є Євген Гаєв.

Автор петиції також зазначає, що на підставі начебто дисертації, ВАК у 2000 р. присвоїв Януковичу ступінь доктора економічних наук та вчене звання професора. «Пане Президенте, що мають думати про Україну наші європейські партнери, якщо у нас проФФесор Янукович все ще вважається за науковця? Пропозиції позбавити Януковича докторського ступеню та звання професора лунають з 2004 р. У вересні 2015 р. 15 науковців із ступенями доктора і кандидата наук, професори і академіки звернулися до Уряду і до МОН із Заявою про відповідне скасування», – зазначається у петиції.

Автор звернення додає, що уряд не здатний вирішити поставлену проблему.

«Вони відповіли, що доручають це саме тій Установі, котра є винною –вченій раді Інституту економіко-правових досліджень НАН України (м. Донецьк). Минув рік – жодних змін, жодної інформації. Ще були звертання до МОН – знов мовчать. Навряд чи і новостворене НАЗЯВО буде здатне на рішучі кроки у справі позбавлення наукових ступенів за наукові фальсифікації, бо до його складу увійшли особи з репутацією плагіаторів і корупціонерів», – додає автор петиції.

«Науковці та не-науковці, які відчувають біль та сором за нашу країну, звертаються до Вас із вимогою позбавити означеного проФФесора ступеня доктора економічних наук та звання професора за невідповідність його «дисертації» необхідним критеріям», – наголошує автор.

Петиція також містить вимогу покарати експертів і організації, які винні у загальнодержавній містифікації, нібито Янукович є науковцем, а саме: академіка НАНУ Пирожкова С.І., проф. Амітана В.Н., акад. УААН Борщевського П.П.; Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАНУ (м. Одеса), Інститут економіко-правових досліджень НАНУ.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Наш канал на Youtube