Студенти ЧДТУ створили сайт-помічник для туристів


tregubenkoВзявши участь у найбільшому українському хакатоні, троє студентів створили сайт-довідник для тих, хто подорожує Україною – повідомляє портал «Діловий регіон».

– Наші студенти-другокурсники днями повернулись із «Media Hack Weekend 2016» – найбільшого хакатону України. Це форум, що поєднує медіа та технології і збирає людей для розробки протягом лімітованого часу проектів, покликаних вирішити важливі проблеми. Протягом 48 годин учасники наші студенти створили унікальний проект «Ukraine is my country» – для туристів, що подорожують Україною, – констатує декан факультету інформаційних технологій та систем ЧДТУ Ірина Трегубенко. – Наші студенти створили веб-сайт, через який можна дізнатися, яким транспортом та за скільки часу можна дістатись до потрібного місця, що саме там можна подивитись і як із користю провести там час. Людина просто вказує місця, які хоче відвідати – і отримує усю детальну інформацію.

Наразі Максим Журавленко, Владислав Гаврилюк та Олександр Бєлопольський допрацьовують сайт – і уже найближчим часом туристи усієї України зможуть використовувати розробку саме черкаських студентів.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Наш канал на Youtube