Студенти ЧДТУ долучилися до Міжнародного дня студентського спорту


Визначали кращих у перетягуванні канату, піднятті гирі, дартсі, армреслінгу та «швидких» шашках. У заході взяли участь сім факультетів Черкаського державного технологічного університету.

«У відповідності до рішення комісії ЮНЕСКО, щороку 20 вересня проводитиметься Міжнародний день студентського спорту. Кожен факультет представив команди, які будуть змагатись у п’яти видах спорту»,  – коментує завідувач кафедри фізичного здоров’я та виховання людини  Василь Загородній

Як зауважив під час заходу в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор, перед керівництвом навчального закладу стоїть завдання урізноманітнити спортивне життя студентів. Для цього і потрібні подібні заходи.

«Захід проводиться в стінах університету вперше. Ми плануємо зробити його традиційним та проводити щороку», – розповідає голова студентської ради Іван Іскімжі.

Ініціативу створення спортивного свята підтримують не лише викладачі, але і самі студенти.

«Із шести років я займаюсь спортом і жодного дня про це не пошкодував. Здорова та спортивна нація – це не лише модно, але і перспективно», – розповідає студент факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Ігор Несен.

За підсумками змагань визначили переможців. Ними стали студенти будівельного факультету, інформує прес-служба навчального закладу.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Наш канал на Youtube