У МВС пропонують дозволити патріотам носіння зброї


Питання дозволу володіння короткоствольною зброєю слід поступово вже починати вирішувати.

Як повідомляє Politeka з посиланням на телеканал «112 Україна», таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ, народний депутат від фракції «Народний фронт» Антон Геращенко.

За його словами, вирішити володіння такою зброєю можна дозволити тим, «хто любить Україну». Але, природно, «неспокійних» регіонів це не стосується.

«Наприклад, я зараз готую законопроект про створення Союзу оборони України, за прикладом Естонії, де такий союз є. Там ті, хто входить в такий союз, має право користуватися короткоствольною зброєю. Але вони в обмін на це тренуються по кілька десятків днів в році і зобов’язані захищати свою країну в разі виникнення агресії. Володіння короткоствольною зброєю повинно бути дозволено тим людям, які цю країну люблять і поважають. Якщо ми будемо дозволяти зброю в неспокійних регіонах, то я не впевнений, що це буде добре », – зазначив радник Арсена Авакова.

Як повідомляла Politeka, половина з 265 мільйонів одиниць зброї, якою володіють американці, зосереджена в руках групи так званих «супер-власників», які представляють лише три відсотки населення.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Наш канал на Youtube