Судебная реформа в действии?


Spread the love

«Я — НАРОДНАЯ СУДЬЯ, ЧТО ХОЧУ ТО И ДЕЛАЮ НА УКРАИНЕ…!»

Знайомтеся – Це Обличчя Сучасної Феміди. «Я, Народная Судья, И Мне До П….. Что Хочу То И Делаю НА Украине…!»

А судді хто?? Якось в проміжок часу між двома Майданами зустрів одного знайомого, який у 40+ пішов на пенсію з посади заступника начальника одного з райвідділів Херсонщини. Розказав, що навчається в Харкові у юридичному виші на «суддівському» факультеті, бо дуже хоче стати суддею. Через деякий час знову зустрілися — як, справи, питаю, можна привітати з суддівською мантією?

Він якось сумно посміхнувся, а потім пояснив, що писав заяву на ім’я Голови Апеляційного суду з відповідним проханням, мовляв, освіта й досвід є, готовий встати з усією пролетарською ненавістю до лав суддівського корпусу тим більше, що є вакансія в їх районі. А головний суддя області (був такий собі пан Іваніщук) пояснив умови, за яких можна стати суддею:

$100-120 тис. за посаду судді в місті (Херсон, Н.Каховка, Каховка) або $80 тис. за місце в райсуді. Знайомий знизав плечима та пішов собі геть. А вакансію зайняла людина, яка влізла в борги, але твердо вирішила боротися зі злочинністю. Це пролог до розКазочки.

А ось і сама ситуація від Олександр Сінілов з умовною назвою «Long Live суддівська реформа» :

Це просто пи…ць якийсь!!! ))) Уявіть собі таку картину ))) Отже! Виходжу значить я з обласної прокуратури міста Дніпра, куди заїжджав по робочих справах, проходжу трохи далі від виходу до автівки, як раптом чую на вулиці, прямісінько, якщо можна так сказати, на виході з прокуратури, поруч з яким стояло три прокурори і палили у громадському місці, чую відбірні гучні матюки, які вилітали разом із жовчу з жіночого роту. Я, почувши це, не міг залишитися осторонь! Прохожу мимо тієї кричущої жіночки і роблю їй зауваження припинити сипати на всю вулицю відбірні матюки, та ще й, щоб не ображала людей. Кажу їй дуже ввічливо, дослівно – «Шановна жіночка, припиніть будь ласка нецензурно лаятися на все місто, тому як, тут все-таки ходять люди та діти – як вам не соромно!?..».

Один з прокурорів, який знає мене особисто, аж підскочив до мене і каже на вухо: «Олександре Валерійовичу – припини, кинь ці зауваження, тому як вона ж не проста жінка! І далі не сказав, хто вона!..». Але я не послухав прокурора і ще раз ввічливо попросив жіночку не лаятися на вулиці і не принижувати людей, за що, є навіть адміністративне покарання, нагадав я їй!

А тепер, увага, відповідь тієї жіночки в мій бік: «Ты!!! Ты кто такой?, иди наУй куда шел – я знаю тебя, ты «конторская» сука ! – Я, народная судья, и мне до пиз.. твои замечания, я личность неприкосновенная, что хочу то и делаю НА Украине…!». Ні! Ви зрозуміли?, – вона каже навіть не у місті Дніпрі, що хоче то і робить, а в Україні – тобто українці їй до її пиз..!?

Після чого я вчергове попередив жіночку-«суддю» про припинення з її боку хамити людям, мені, та гучно матюкатися – а навздогін додав, що «на днях, ось таке (?) ми затримували у Маріуполі, який теж уявляв себе недоторканим… Але її реально «зашторило», як то кажуть в таких випадках, коли людина в неадекваті, «нуль по масі». Вона все кричала і нецензурно лаялася, як припечена, мовляв: « – Я судья и мне все до пиз… – только попадитесь мне, пожизненное у меня схлопочите!..». Що здивувало – вона не була на підпитку!

А, поки не забув! Як тільки та «суддя» почала майже кидатися на мене, тих знайомих прокурорів, які стояли і тільки почали палити, як повітрям здуло! )))

– Тоді я вже не стерпів цього хамства і ввічливо, але гучно їй сказав, що: «Особисто мені все одне на ваш суддівський сан, який, я можу припинити прямо тут, не чекаючи на рішення Верховної ради (люди почали аплодувати після цих слів)!» Люди мене в цьому підтримали – я маю на увазі вони підтримали мене у моїх зауваженнях та моїх слів на адресу так званої «судді», яка, зауважу, не надала посвідчення на моє прохання, слідовно і…

Це мракобісся збоку «судді» продовжувалося хвилин десять-п’ятнадцять, після чого, як все вже стихло, я знову побачив тих знайомих мені прокурорів, яким, тим ссикунам, приблизно таке ж саме, як і «судді», я і висловив!

UPD: Прізвище та ім’я тієї, скоро вже екс-судді, встановлено! Відео-аудіо запис, який вівся з моєї автівки, біля якої все і трапилося, переданий за призначенням і взятий до розгляду!..

БУДУ ТРИМАТИ ВАС В КУРСІ ПОДІЙ!

Честь маю!

АВС ///

 

Джерело

Have any Question or Comment?

Добавить комментарий