Судебная реформа в действии?


Spread the love

«Я — НАРОДНАЯ СУДЬЯ, ЧТО ХОЧУ ТО И ДЕЛАЮ НА УКРАИНЕ…!»

Знайомтеся – Це Обличчя Сучасної Феміди. «Я, Народная Судья, И Мне До П….. Что Хочу То И Делаю НА Украине…!»

А судді хто?? Якось в проміжок часу між двома Майданами зустрів одного знайомого, який у 40+ пішов на пенсію з посади заступника начальника одного з райвідділів Херсонщини. Розказав, що навчається в Харкові у юридичному виші на «суддівському» факультеті, бо дуже хоче стати суддею. Через деякий час знову зустрілися — як, справи, питаю, можна привітати з суддівською мантією?

Він якось сумно посміхнувся, а потім пояснив, що писав заяву на ім’я Голови Апеляційного суду з відповідним проханням, мовляв, освіта й досвід є, готовий встати з усією пролетарською ненавістю до лав суддівського корпусу тим більше, що є вакансія в їх районі. А головний суддя області (був такий собі пан Іваніщук) пояснив умови, за яких можна стати суддею:

$100-120 тис. за посаду судді в місті (Херсон, Н.Каховка, Каховка) або $80 тис. за місце в райсуді. Знайомий знизав плечима та пішов собі геть. А вакансію зайняла людина, яка влізла в борги, але твердо вирішила боротися зі злочинністю. Це пролог до розКазочки.

А ось і сама ситуація від Олександр Сінілов з умовною назвою «Long Live суддівська реформа» :

Це просто пи…ць якийсь!!! ))) Уявіть собі таку картину ))) Отже! Виходжу значить я з обласної прокуратури міста Дніпра, куди заїжджав по робочих справах, проходжу трохи далі від виходу до автівки, як раптом чую на вулиці, прямісінько, якщо можна так сказати, на виході з прокуратури, поруч з яким стояло три прокурори і палили у громадському місці, чую відбірні гучні матюки, які вилітали разом із жовчу з жіночого роту. Я, почувши це, не міг залишитися осторонь! Прохожу мимо тієї кричущої жіночки і роблю їй зауваження припинити сипати на всю вулицю відбірні матюки, та ще й, щоб не ображала людей. Кажу їй дуже ввічливо, дослівно – «Шановна жіночка, припиніть будь ласка нецензурно лаятися на все місто, тому як, тут все-таки ходять люди та діти – як вам не соромно!?..».

Один з прокурорів, який знає мене особисто, аж підскочив до мене і каже на вухо: «Олександре Валерійовичу – припини, кинь ці зауваження, тому як вона ж не проста жінка! І далі не сказав, хто вона!..». Але я не послухав прокурора і ще раз ввічливо попросив жіночку не лаятися на вулиці і не принижувати людей, за що, є навіть адміністративне покарання, нагадав я їй!

А тепер, увага, відповідь тієї жіночки в мій бік: «Ты!!! Ты кто такой?, иди наУй куда шел – я знаю тебя, ты «конторская» сука ! – Я, народная судья, и мне до пиз.. твои замечания, я личность неприкосновенная, что хочу то и делаю НА Украине…!». Ні! Ви зрозуміли?, – вона каже навіть не у місті Дніпрі, що хоче то і робить, а в Україні – тобто українці їй до її пиз..!?

Після чого я вчергове попередив жіночку-«суддю» про припинення з її боку хамити людям, мені, та гучно матюкатися – а навздогін додав, що «на днях, ось таке (?) ми затримували у Маріуполі, який теж уявляв себе недоторканим… Але її реально «зашторило», як то кажуть в таких випадках, коли людина в неадекваті, «нуль по масі». Вона все кричала і нецензурно лаялася, як припечена, мовляв: « – Я судья и мне все до пиз… – только попадитесь мне, пожизненное у меня схлопочите!..». Що здивувало – вона не була на підпитку!

А, поки не забув! Як тільки та «суддя» почала майже кидатися на мене, тих знайомих прокурорів, які стояли і тільки почали палити, як повітрям здуло! )))

– Тоді я вже не стерпів цього хамства і ввічливо, але гучно їй сказав, що: «Особисто мені все одне на ваш суддівський сан, який, я можу припинити прямо тут, не чекаючи на рішення Верховної ради (люди почали аплодувати після цих слів)!» Люди мене в цьому підтримали – я маю на увазі вони підтримали мене у моїх зауваженнях та моїх слів на адресу так званої «судді», яка, зауважу, не надала посвідчення на моє прохання, слідовно і…

Це мракобісся збоку «судді» продовжувалося хвилин десять-п’ятнадцять, після чого, як все вже стихло, я знову побачив тих знайомих мені прокурорів, яким, тим ссикунам, приблизно таке ж саме, як і «судді», я і висловив!

UPD: Прізвище та ім’я тієї, скоро вже екс-судді, встановлено! Відео-аудіо запис, який вівся з моєї автівки, біля якої все і трапилося, переданий за призначенням і взятий до розгляду!..

БУДУ ТРИМАТИ ВАС В КУРСІ ПОДІЙ!

Честь маю!

АВС ///

 

Джерело

Have any Question or Comment?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA image
*

Youtube «Громада Черкащини»

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.