Блогер Доренко. Еволюція свідомості


Spread the love

БЛОГЕР ДОРЕНКО. ЕВОЛЮЦІЯ СВІДОМОСТІ

Сергій Доренко – російський блогер, який нашумів у дев’яностих, як ведучий програм на Останкіно і НТВ, де займався публічним тавруванням політиків, при цьому особливо не добираючи слова та вирази на їх адресу.

Суб’єкт з невизначеною ідеологією: до 2012 року перебував у КПРФ, при цьому, в 2004 році, приїжджав до Києва на підтримку Майдану. До речі, тоді ж примудрився в прямому українському ефірі висловити своє здивування з-приводу того, що комуністи не вийшли разом зі своїм народом на вулиці.

Подальші метаморфози колишнього журналіста просто вражають своєю непередбачуваністю!

Доренко, повністю занурившись в інтернет-блогерство, протягом наступного десятиліття настільки натренувався у блюзнирстві, що перетворив чисту російську мову в потік неконтрольованої жовчі з хамства і брудних образ …

Судіть самі: «натовп недалеких крикунів з Майдану, хохлосрач, кіевлянці, укроботи, сусіди-ідиотикі які корчаться в параної,» – і це тільки деякі перли з його лексикону.

Дуже хочеться дещо нагадати цьому мерзенному, нехай і «одноутробному» з нами, як він насмілюється стверджувати, типу.

Г-н Доренко! Ви найрадикальнішим чином перелицювалися, підтримуючи підступну путінську політику щодо України, яка неймовірними зусиллями намагається назавжди скинути з себе пазуристу імперську лапу «старшого брата»!

Тим часом, в 2004 році, будучи на всеукраїнському Майдані в Києві, ви самозабутньо та пафосно розповідали, як збираєтеся посадити пана Путіна за грати, як вам за нього соромно, що сподіваєтеся на такий же Майдан і в Москві, мрієте про такі ж самі намети і в Охотському ряду …

«Я – громадянин Росії і мені дуже було соромно за поведінку тут мого президента Путіна і мера мого міста Лужкова … Я хочу вибачитися перед вами за Путіна … Пробачте нас, ми не всі такі», – ось так ви тоді заявили!

«Рано чи пізно ми зробимо так само, як тут, в Москві. Я хочу побачити такий же народ на Червоній площі, і я хочу побачити такі ж намети в Охотному ряду … І в день, коли ми переможемо і посадимо Путіна в залізну клітину, і провеземо, щоб показати його народу, позичте нам Кучму – ми посадимо його разом із Путіним! » – додали ваші уста.

в 2014 році ви заговорили по-іншому:

«Якщо є час почекати, а у Росії є час почекати … поки вони приповзуть, а приповзуть вони завжди сюди. Тому що ілюзія, що Америка якимось чином заплатить за їх пісні на Майдані і за те, що вони мочаться зараз масово в підземних переходах … за це Америка, може, і не буде платити дуже щедро », – заявляли ви, г-н Доренко, в коментарі російському телебаченню в березні 2014 року.

У жителів Росії «презирство до колективної істериці українців чергується з жалем» – а це ваше висловлювання вже в якості блогера Сергія Доренко.

«Вони верещать вже рік. Верещать з якимось ентузіазмом про свої нічні кошмари. Вони ніби ведуть війну з Росією. Ніби перемагають там весь час. Вони перемагають Путіна, Путін на лопатках… Ми дивимося на них, не розуміючи, гриземо яблука і відвертаємося. Реально у нас презирство до їх колективної істерики чергується з жалем », – ділитеся своїми щирими почуттями на просторах інтернету.

Ось ще одна сезонна лірична замальовка а-ля Доренко:

«У нас офігенна весна. Ми сміємося, радіємо, посміхаємося сонцю, один одному, а ще у нас проблем дохреніща. З економікою погано, далі буде ще гірше, здається, рубль впав на 70% … Жесть! А ще ідиотикі-сусіди, брати під боком у нас. Корчаться по підлозі в параноі. Ну, проблема, але не першорядна …

Зрозумійте, ми дивувалися на вас цілий рік. З’їли вже весь попкорн. Набридли ви. Україна виходить з моди. Ми розвертаємо наш внутрішній погляд до Росії. Дістала нас Україна …

Сусіди, брати наші одноутробні, українці, йдіть у ж ** у! » – дуже красномовно завершуєте свій монолог.

Автор презирливого спічу не обмежує себе прикладами контрастної образністі і в такий же гидкий тональністі що й “брати, йдіть у ж ** у! заявляє: Україна назавжди залишиться” на задвірках Європи “з” дівками на м’ясо “, що б там вони ні підписували.

“Хрін вам, ви залишитеся тим самим, що ви є сьогодні. Найкраще, що може з вами статися в історичній перспективі, що над вами, над кожним українцем, встане німець з батогом”, – глум-вердикт від перевертня Доренко.

 

На мій погляд, це був один з твоїх наймерзенніших спічів про українців! Спіч від переродженого в пропутінського пропагандона ублюдка, що колись лицемірно попіарився на одному з перших майданів України!

P.S. Сьогодні скандальний блогер Сергій Доренко продовжує писати свої пасквільні звернення до українців на відео, в яких намагається розтоптати нас принизливими словами і порівняннями. Недарма МВС України почало досудове провадження за фактом закликів цього пасквілянта до зміни територіальної цілісності нашої країни.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply