ЧДТУ — 2016. ПІДСУМКИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ


Spread the love

Chdtu«В цьому році треба відзначити саме набір “сильних” абітурієнтів, що є показником не тільки професійної а й наукової орієнтації вишу».

              В/о ректора ЧДТУ Олег Григор.

В цьому році треба відзначити саме набір «сильних» абітурієнтів, що є показником не тільки професійної а й наукової орієнтації вишу, – повідомляє виконуючий обов`язки ректора ЧДТУ О. Григор, – за його словами, нова система розподілу місць на навчання за державним замовленням дозволила підняти прохідний бал,  і це — гарний почин!
Ще однією особливістю цьогорічної кампанії – додає Олег Григор, – є те, що, відповідно до тенденцій економічного розвитку України, у державі значно зросла затребуваність у спеціалістах по таких провідних галузях, як електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, радіотехніка та телекомунікації, галузеве машинобудування.

ПІДСУМКИ

Інформує  відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Віктор Демиденко:
– Станом на сьогодні, на навчання за освітнім ступенем магістра та освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста зараховано 966 студентів, на навчання за скороченими програмами підготовки (2 та 3 курс) – 382, на перший курс денної і заочної форми навчання зараховано 416 вступників.
Найбільшу кількість студентів, що отримали право навчання за державним замовленням, прийнято на факультети комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну, економіки та управління, — зазначив Віктор В`ячеславович, — але загальний рейтинг популярних спеціальностей  залишився майже без змін: максимальна кількість молоді навчатиметься інженерно-технічнім та економічним спеціальностям, також туризму, готельно-ресторанній справі та дизайну.
  Отже, загалом, за даними приймальної комісії, наш університет поповнився більше ніж 1800 студентами!
Окреслимо деякі позитивні тенденції цього набору, а саме збільшення держзамовлення на технічні спеціальності та аспірантуру, що свідчить про розпочате реформування освіти і науки, зміщення акцентів на підготовку інженерів та науковців. Тобто саме тих кваліфікованих кадрів, які завжди визначають в індустріальному, інформаційному суспільстві ефективний розвиток економіки будь-якої держави!

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Наш канал на Youtube