ЧОМУ ЖІНКА ДЛЯ МЕНЕ ВАЖЛИВІША ЗА ДІТЕЙ


Spread the love

Зазвичай о 8:30 вечора я даю своїм двом дочкам-підліткам такий собі застережливий постріл. А о дев`ятій я вже відкритим текстом кажу: «Вам пора піти в свою кімнату».

Говорю я це майже щовечора. І кожен раз вони сперечаються: «Чому ми повинні лягати спати о дев`ятій ? Ми вже не маленькі! »

«Вам не обов’язково лягати спати, ви можете займатися чимось у своїй кімнаті – але прошу вас піти з вітальні. Ми з мамою не бачили один одного цілий день, скучили, і це наш час, ми хочемо поспілкуватися ».

Дівчатка, звичайно, закочують очі і пирсають.

Чесно кажучи, це правило існувало у нас вдома з незапам’ятних часів. Ми є батьками ось уже 15 років, і ніколи не було такого, щоб діти займали ВЕСЬ наш час протягом всього дня. Так, звичайно, ми дуже багато займаємося ними – але не 24 години на добу. Ми любимо наших дітей, і, безумовно, вони грають важливу роль в нашому житті. І ми завжди будемо підтримувати їх і допомагати їм.

Але, є ще «МИ». Наші відносини. І ми все ще повинні приділяти увагу тому, щоб ці відносини залишалися міцними, близькими і здоровими. І ось чому це так важливо:

ЗДОРОВИЙ ШЛЮБ Є НАРІЖНИМ КАМЕНЕМ СІМ’Ї

Наріжний камінь сім’ї – не ваші діти. Вони – частина фундаменту і велика частина решти, але не вони тримають на собі всю цю конструкцію. Найважливіша частина – це ви і ваша дружина, чоловік, партнер. Діти дивляться на вас, беруть з вас приклад і, звіряючись з вашим досвідом, обирають свій напрямок.

ДО ТОГО, ЯК З’ЯВИЛИСЯ ДІТИ, БУЛИ «ВИ» – ТОБТО ВАША ПАРА

Спочатку дітей не було. Спочатку ми закохалися один в одного, разом прогулювали заняття, базікали до ранку по телефону (він тоді ще висів на стіні, і у нього був довгий шнур), і врешті-решт вирішили залишитися разом назавжди.

Ми були на початку. Ми затіяли всю цю сімейну історію і тільки після цього з’явилися наші прекрасні діти.

Ми страшенно цьому раді і вдячні, тому що вони дають нам стільки світла і радості! Але наш союз священний.

І саме цю сакральність ми повинні з усіх сил охороняти.

ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ДІТИ ВИРОСТУТЬ, МИ ЗАЛИШИМОСЯ УДВОХ

Адже, ніщо не триває вічно. Наші діти колись виростуть і вилетять з гнізда. Не знаю, як ви, але особисто я не збираюся плекати своїх 30-річних дітей і виділяти їм ще одну кімнату, щоб жили при батьках, але відокремлено.

Так ось, коли вони поїдуть від нас, заведуть свої сім’ї і будуть ростити своїх дітей, мені б хотілося, щоб наші відносини з дружиною залишилися такими ж міцними і близькими, як на самому початку.

Для того, щоб забезпечити собі подібне майбутнє, ми повинні працювати над відносинами вже зараз. Саме наші відносини, а не наші діти, повинні бути пріоритетом.

НАМ ТРЕБА ПОКАЗАТИ ДІТЯМ ДОСТОЙНИЙ ПРИКЛАД

Саме у нас діти вчаться, як треба вибудовувати і підтримувати відносини. Не знаю як ви, але я б хотів, щоб мої діти виросли з нормальним здоровим ставленням до побачень, закоханості і створення сім’ї.

Наші діти потребують нас, вони для нас дуже важливі. Вони на важливому другому місці після дружини. Зауважте, не друзі, не колеги, не товариші по захопленнях, а саме діти…

Саме тому здорові відносини з моєю дружиною є для мене пріоритетними – адже діти вчаться, дивлячись на нас. Тому дружина для мене на першому місці, а діти – на другому. На дуже близькому до першого, але, все ж таки, другому…

ДІТИ І ДРУЖИНА

Ось чому хоча ми і мусимо піклуватися про дітей, але в першу чергу – дбати про збереження хороших відносин у нашій парі. Коли діти бачать, як батько любить їх мати, і як мати цінує батька, вони набувають впевненості в тому, що вони теж улюблені, важливі і цінні, вони набувають впевненості в навколишньому  світі.

Ми живемо в божевільному графіку: справи-справи-справи….

І, постійно, діти !

Адже, ми приділяємо дітям море уваги.

Саме тому рівно о дев`ятій вечора я кожного дня прошу своїх дітей піднятися до себе в кімнату.

Саме тому ми з дружиною пару раз на місяць обов’язково плануємо побачення і виходимо кудись удвох.

Тому, що це важливо.

Тому, що першими з’явилися «МИ».

Текст Майк Беррі /facebook/

Have any Question or Comment?

Leave a Reply