Дитячий сад за проектом японських архітекторів


Spread the love

 

 

Японська студія SAKO Architects спроектувала будівлю дитячого садка в китайському міському окрузі Тяньшуй.

Всі його отвори мають арочні форми.

Триповерхова споруда садочка виглядає як «святковий торт» і прикрашена 438 фрагментами з кольорового скла.

Проект, названий Kaleidoscope Kindergarten, відрізняють яскраві фарби.

Вони присутні як зовні, так і всередині. Площа дитячого закладу – понад 2770 кв.

Архітектори щедро використовували 10 відтінків кольору для скляних дверей і вікон, в тому числі розфарбували поручні сходів і коридорів. На даху влаштували дитячий ігровий майданчик з видами на місто.

 

У денний час сонячне світло проходить в класи через кольорове скло, утворюючи яскраві тіні, які пробуджують дитячу уяву і творчість.

Вночі, навпаки, вогні світяться зсередини, що створює вражаючий театральний ефект.

Багатофункціональний атріум оточений класними кімнатами. Він обладнаний системою підігріву підлоги і кондиціонування повітря. Цей простір може функціонувати для найрізноманітніших заходів.

Скляна стеля тут щедро пропускає природне світло. Оскільки сонячні промені поширюються під різними кутами, світло і тінь переміщаються від вертикальної поверхні стін до горизонтальної підлоги, утворюючи довгі і короткі кольорові тіні.

Простір змінюється щохвилини протягом дня і схожий на гігантський обертовий калейдоскоп з мерехтливими відтінками та візерунками.

«Наша мета – надихати дітей на творчість. Ми очікуємо, що цей дитячий сад зможе стати новою визначною пам’яткою міста Тяньшуй »- говорять японські архітектори.

Автор : Данила Варенников

 Фото :  CreatAR Images

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply