Зайве ребро


Spread the love

Є версія, що спочатку він був недосконалий …

Вийшло так, що начальство недогледіло і в опорно-руховій системі істоти, названої чоловіком, було виявлено зайве двадцять п’яте ребро

До того ж, чоловік, сам по собі, ніякою цінністю не був, хоча тут же став проявляти особливості свого гендеру: лазити по деревах, виготовляти зброю, ходити на полювання, вередувати, розкидати шкіряний одяг й гучно відригувати.

Часи були важкі і все це потребувало термінової корекції. Безжальним чином “зайве” ребро було вирвано у нещасного з грудної клітини і з нього було зліплено антагоністичну істоту протилежної статі.

Треба сказати, що ребро це було особливе: м’яке, податливе, ніжне й солодке. Тобто чоловічому характеру не дуже властиве, напевно, тому і зайве. А от, людино-жіночій істоті. як виявилося, абсолютно необхідне!

 

Таким чином була досягнута нерівноважна рівновага, одразу гармонійно запрацювали всі закони природи: зворотнього зв’язку, заперечення заперечень, корпускулярно-хвильового дуалізму, єдності та боротьби протилежностей.

І почалося розмноження …

Діалектика, скажете ви? Помиляєтеся: це природні закони, що явно створені не людством.

Однак, прихильники цієї версії будуть засмучені, якщо дізнаються, що є й інша думка

Приблизно в той же самий час, про який йдеться в першій версії, тобто 250 тисяч років тому, була ЖІНКА, і  була вона одна. Невідомим чином, але природним способом народила жінка найпершу людину.

І то був ЧОЛОВІК …

Звідси пішов рід людський. Саме це доводить нам розшифровка генома, з якої випливає, що всі люди на планеті мають єдину загальну особливість: однакову мітохондріальну ДНК від однієї-єдиної породіллі, що жила в Африці приблизно 200 тисяч років тому і стала тією, чиї нащадки по жіночій лінії дожили до наших днів.

Тепер її називають “Lucky Mother” (“Щаслива мати”)

Головне в обох версіях те, що світ без ЖІНОК був би недосконалий!

 

Have any Question or Comment?

One comment on “Зайве ребро

Sambuka

Super, very nice tekst!

Leave a Reply