Гучна заява СБУ щодо викриття фінансування Росією українських політичних проектів !


Spread the love

Доведено: у схемах Москви задіяно помічників народних депутатів України…

 

Служба безпеки України заявила щодо викриття групи осіб, які на замовлення та за кошти російських кураторів готували різні дестабілізаційні заходи в нашій країні.

 До цього злочинного угруповання, крім інших, також входили і помічники деяких народних депутатів…

СБУ наголосило, що це є фінансування Росією новостворених політичних проектів в Україні, які цілеспрямовано підтримують федералізацію України.

Виходячи з тексту заяви голови служби безпеки Василя Грицака під час брифінгу, що відбувся 21 лютого 2017 року, дійсно напрошується висновок, що “Росія змінила тактику і почала фінансувати політичну активність в нашій державі. Одна з цілей – прихована федералізація”, – зазначив Грицак.

За його словами, йдеться про регіональні проекти: “Закарпатський край”, “Одеса за порто-франко”, “Соціальне Запоріжжя”, “Слобожанщина”, “Громадська рада Дніпропетровщини”, “Бессарабська республіка “Буджак”, “Галичина” – Львівська область.

Ось перелік організаторів цієї підривної діяльності на території України: за даними СБУ це – Антон Кузьменко (помічник колишнього міністра освіти та науки Дмитра Табачника), Павло Золотарьов (екс-головний редактор запорізького відділення проросійського інформагентства “Новий регіон”), Будяк А.В – керівник ГО “Донбаське земляцтво м. Києва”, а також учасники проекту “Українська федерація”, ініційованого громадським рухом “Український вибір” Віктора Медведчука.

Голова СБУ докладно розповів, як і на що ці особи отримували фінансування та вказівки від росіян.

Основна мета – впливати на обласні ради, аби ті зверталися до Президента та інших державних високопосадовців із проханням створити вільні економічні зони, надати особливий статус регіонам, укласти договори про розподіл повноважень, зробити посаду губернатора виборною і т.ін.

Також на спільному із СБУ брифінгу виступив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, який докладно розповів щодо участі в цьому деяких помічників народних депутатів.

За його словами, серед організаторів цієї групи також були – голова секретаріату міжфракційного депутатського об’єднання  “Депутатське об’єднання з реформування податкового, митного та земельного законодавства” Ярова (Волобуєва) Г.Д. та Житомирський Ю.М., які є помічниками декількох нардепів: Геннадія Кривошеї (фракція “Народний фронт”), Дениса Силантьєва (фракції Радикальної партії Ляшка) та Тетяни Бахтєєвої (фракція Опозиційного блоку).

/за іншими даними, Житомирський Юрій Михайлович є помічником на громадських засадах нардепів Силантєва, Кривошеї, Бідьовки та Волинця, а Волобуєва (Ярова) Ганна Дмитрівна є помічником на громадських засадах народного депутата від БПП Руслана Сольвара/.

Генпрокурор окремо наголосив на неправомірністі ототожнення заплямувавших себе помічників нардепів із самим народними обранцями : “Якщо помічники брали участь в тих чи інших замовлених Москвою заходах, то це ще не означає причетності до цього нардепа”, – сказав Луценко і підкреслив, що останнім варто ретельніше добирати собі помічників.

Голова СБУ надав записи перехоплених розмов між учасниками злочинного угрупування.

Наприклад, на одному з аудіоносіїв чутно, як особа з голосом, схожим на голос Золотарьова домовляється з посередником у Житомирській облраді та помічником Табачника Кузьменком про гроші, які треба заплатити депутатам за ухвалення радою потрібних рішень.

“Вони хочуть, аби на них вийшло по тридцять п′ять на руки”, – каже посередник. “Все супер, думаю, що п′ятдесят їм “заряджу” зараз”, – відповідає Золотарьов.

Їз наступних аудіо-фрагментів між цими дійовими особами випливає, що оборудка в Житомирській раді буде проводитись через Блок Юлії Тимошенко і що такі рішення в регіоні проходять через уже колишню голову облради Анжеліку Лабунську.

Також головою СБУ було продемонстровано записи розмов, де інші фігуранти домовляються про вигідні Росії виступи й рішення у Верховній Раді, націлені на повну або часткову федералізацію нашої країни; щодо організації в українському парламенті круглого столу про надання економічної свободи Запорізькій та Львівській областям; щодо проплачених виступів нардепів на підтримку законопроекту про вільну економічну зону “порто-франко” та замовлення ухвали закону про захист російської мови в Україні.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Youtube “Громада Черкащини”