Іронічне вітання черкащанам


Spread the love

Вітаємо вас, дорогі черкащани, з наступаючим                                      святом Нового року!

 

Минулий рік для Вас, дорогі черкащани, був важкий, адже Ми намагалися робити все, щоб Нашим фракціям «ВО «ЧЕРКАЩАНИ», «Батьківщина», «Самопоміч» і нашим депутатам жилося набагато краще, ніж Вам!

Вважайте це своєрідним експериментом. Саме ми взяли на себе цю нелегку ношу – на собі випробувати, як живуть люди з заробітною платнею в 35-50 тис. грн, маючи у власності земельні ділянки в лісопаркових зонах Черкас, утримуючи по декілька елітних автівок, налаштовуючи «гарячий» бізнес на бюджетних потоках, а головне – розпоряджаючись від вашого імені владою!

Все це ми маємо перевірити на собі, на своїх сім`ях і родичах, щоб напевно знати, до якого майбутнього треба прагнути, що таке європейські стандарти і чому їх так рекламують !

Рідні наші, шановні черкащани, дякуємо вам за вашу терплячість!

Найбільше ми занепокоєні вашим психічним станом. Подейкують,  що у лікарнях особливо переповнені саме відділення невралгії, начебто ліжка вздовж коридору стоять в два ряди, а лікарі не встигають  всіх вас обслуговувати.

То ж намагайтеся триматися і зубожійте собі потихесеньку – ми ще не завершили випробувати на міцність ваші споконвічні надії!

В свою чергу, ми будемо щиро сподіватися, що ви зумієте подолати любі моральні і фізичні навантаження і знову підтримаєте на виборах мера Черкас Анатолія Бондаренка, партію «Батьківщина», ВО «Черкащани» і партію Садового «Самопоміч»! Ви – зможете, ми в вас віримо!

Підсумовуючи досягнення за 2018 рік

 • нам вдалося працевлаштувати до мерії 12 депутатів із прихильників мера Бондаренка з зарплатнею від 35 до 50 тис. грн

 • нам вдалося зробити трохи не власником всіх пляжів міста Черкаси мерського однопартійця, депутата від Батьківщини. Тепер, нарешті, пляжі забудовуються висотними будинками.

 • нам вдалося за ціною в три рази менше від комерційної, тобто за безцінь, продати майно громади фірмі одного з депутатів від «Батьківщини»!

 • нам вдалося провести таємну сесію в Каневі, подалі від черкаської громади. На ній ми роздерибанили 210 млн. грн.

 • нам вдалося надати соснівську земельну ділянку Аліні Скляровій – доньці власника «Азоту», адже на цьому підприємстві працює три депутати від фракції «Черкащани»!

 • ще вдалося приєднати брата нашого улюбленого мера до елітного загалу можновладців – нарешті й він отримав земельну ділянку в «Соснівці».

 • Десятки мільйонів (!) гривень вдалося отримати сім’ї депутата від «Батьківщини» Юрія Тренкіна. Підприємство ПП «Хлібний Дім-Україна», що належить його родині, є основним постачальником м`ясних виробів для ТОВ «Каштан плюс», яке надає продукти харчування для їдалень шкіл та садочків міста. Завдяки прихильності меру, Тренкін зумів нагодувати маленьких черкащан яйцями по 5 грн за штуку! Ми всі гордимося стовідсотковим наваром від «золотих» яєць Юрія Васильовича – це дійсно важко зароблені мільйони!

 • Завдяки нашому депутату від «Батьківщини» Роману Дісканту вдалося «протягнути» купівлю для Третьої міської лікарні томографа по завищеній ціні!

 • А ще ми наполегливо продовжуємо блокувати бюджет і виділення коштів для ОСББ. Ми усвідомили – там немає відкатів на розвиток нашого партійного руху! Тому – радійте, адже поки нам це вдається!

 • заступник мера Ігор Волошин – наш представник від партії «Батьківщина», спромігся підписати протокол для київської влади, щоб підняти тарифи на тепло в Черкасах на 20%! Нам це вдалося! Завдяки твердій позиції підписанта, тепер ми, черкащани, в цьому показнику попереду інших міст!

 • Особливо пишаємося тим, що разом із нашим «залізним» мером почали ремонтувати дороги за безбожно завищеними цінами. Нам вдалося підняти і втримати високі розцінки! На дороги – 17 мільйонів грн. за кілометр,  на тротуари –  840 грн за м. кв.!

Отже, ще раз вітаємо всіх вас з наступаючими новорічними святами!

Натхнення вам і радості! До кінця повноважень нашого «залізного» мера ще два роки, тож бажаємо вам стійко і безжурно їх перенести. Намагайтеся побільше їсти цибульки,  оскільки на інші вітаміни у вас грошей все одно не вистачить..

 Ще радимо свої останні копійки, які пересічний черкащанин до свят зазвичай відкладає на м`яско і салко – витратити не на ринку і не в магазині, а саме в  кіосках «Мясної Хати»,­ щоб ще більше був задоволений своїми  прибутками наш славетний однопартієць.

За нас особливо не турбуйтеся, незважаючи на складну місію і тягар відповідальності за майбутнє Черкас і черкащан, ми сподіваємося, що зуміємо пережити Новий Рік нехай і з інтоксикаційними наслідками – від них нікуди подітися, але без важких втрат по репутації, навіть якщо прийдеться святкувати і відтягуватися з якими небудь смуглянками десь в Таїланді або на Сейшелах.

Завжди ваші, ВО «Черкащани», ВО «Батьківщина», ВО «Самопоміч»».

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply