Переліт на халяву або Казочка про “Єб..чую Україну”


Spread the love

#StayНome_#WithMe

29 березня в Борисполі приземлився літак з українцями, які через пандемію коронавірусу застрягли у В’єтнамі –  екзотичній азіатській країні, розташованій на березі Південно-Китайського моря. На прохання українського консульства за власний рахунок їх доставив на рідну землю в’єтнамський бізнесмен. Єдиною умовою безкоштовного перельоту було проходження двотижневої обсервації в Україні. Всі туристи підписали документи, але по факту прильоту відмовилися від обсервації, прорвали оборону аеропорту і роз’їхалися по домівках, прирікаючи на небезпеку всю країну. У цьому ганебному прориві брав участь сумчанин (фото), який зняв це на відео і опублікував у своєму  інстаграмі. Після негативного розголосу і бурхливої реакції суспільства він його видалив, ба навіть видалив свою сторінку у facebook. але відео встиг скачати і викласти в мережі сумчанин Олександр Такул. Закінчується відео словами: «Прорвали оборону, прорвали, сука. Еб..чая оборона, Еб..чая Украина. А теперь нужно отсюда уходить»…

 

Казочка про “Єб..чую Украіну”

 

Жив собі один в’єтнамець. І був він бізнесменом багатим.

І ось сталася в Світі біда люта, і тоді вирішив він найняти великий літак, щоб евакуювати своїх земляків-в’єтнамців з України, де саме починався повний піхвець.

І було в його країні консульство Українське. І проявило то консульство ініціативу, та домовилось із бізнесменом, щоб цим же літаком було повернуто українських туристів додому /аби порожняк по небу не ганяти і дівчинку Грету не засмучувати/.

І умовило консульство перевезти “бідних” українських туристів БЕЗКОШТОВНО. І погодився той в’єтнамський бізнесмен.

І ось, розуміючи ситуацію в світі, відповідальні українські дипломати повідомили зраділим українським туристам, що їм, по прильоту до Києва, треба буде пройти двотижневу обсервацію.

І погодились українські туристи на цю умову, і надали письмову згоду, бо вони завжди цінують халяву різноманітну, і без вагань готові за неї пообіцяти що завгодно…

Але на цьому і закінчується цензурна частина казки, а починається примітивний сороміцький реалізм у виконанні “простого” українського туриста.

Ви ж здогадуєтесь, як повели себе “законослухняні” і, головне, “свідомі” туристи, щойно їхня сандаля ступила з трапу в’єтнамського літака на рідний асфальтобетон злітної смуги аеропорту ” Бориспіль”?!

Правильно: вони начхали на свою згоду і обіцянку пройти обсервацію і силою вирвалися з будівлі терміналу

Під статтею відео з ресурсу instagram ось цього “туриста” з міста Суми.На відео він  весело і завзято коментує цю “спецоперацію” по кидку держави Україна, яка хоч і кволо, але, все ж таки, намагається не допустити на своїй землі катастрофи.

Нарешті, ви самі можете передивитися цю історію, що логічно закінчується поганим словом від нашого з вами пихатого співвітчизника: “Єб..чая Украіна”!

Всьо, кінець казки, приїхали… вірніше, прилетіли!

РS: добре, що маю звичку скачувати відео, бо той покидьок передбачувано спритно видалив його зі свого інстаграму.

Oleksandr Takul – facebook

 

#StayНome #WithMe

Have any Question or Comment?

One comment on “Переліт на халяву або Казочка про “Єб..чую Україну”

Leave a Reply