Концерт “Brutto & Ляпис” в Черкасах. Патріотичний панк-рок. Відео-фото звіт.


Spread the love

Концерт відбувся 5 червня у Черкасах на Центральному стадіоні.

Звучав панк-рок з його нестримною енергетикою духу свободи. Нижче ви можете знайти своє фото та пригадати, як тоді було спекотно…

Цей стиль – протиставлення помпезності поп-року. Зазвичай, панк-групи записували короткі, дуже динамічні пісні з різкими мелодіями і міцним вокалом, мінімальним набором апаратури, а також, соціальними та політизованими текстами, спрямованими проти істеблішменту.

На таких концертах особлива потужна енергетика, яка об’єднує людей не тільки музичним драйвом, а й смисловим наповненням текстів.
Цього разу група Сергія Міхалка привозила нову концертну програму «Родны край».
Це була частка масштабного туру, що крім України пройде у Польщі, Латвії, Естонії, Литві, США та Канаді.

Групі BRUTTO всього два роки, але за цей час панк-рок-революціонери спричинили справжній фурор у світі. У Росії та Білорусі «за надмірну любов до свободи» група заборонена, а у всіх інших країнах навпаки – має мільйони прихильників. На підтримку BRUTTO та інших гуртів, які незаконно переслідуються, восени у Лондоні виступав лідер Pink Floyd Девід Гілмор, український «Бумбокс» та багато інших зірок.

Себе BRUTTO називають «букварем для дорослих», «Бригадой Революционного Угара и Творческого Отпора имени Орнеллы Мути» і «збірною андеграунду». Це гарячі серцем хлопці, які як єдиний монолітний організм рвуться в наші серця, призиваючи прагнути до нових вершин. В роліку скомпільовані фрагменти хитів альбомів «Underdog» та свіженького «Родной край».

У виконанні Михалка та його брутто-товарищів звучать пісні: «Воїны світла», «Гаррі», «М`яч», «Залізний», «Underdog», «Гирі», «Веселіше», «Гарэза», «Танцюй!», «Грай», «Рабкор», «Kapital», «Будзь Смелым!», англоязычна «I Get Wet», «Священний вогонь», «Просперо», «Наказ Эрнесто», «Moscow Calling», «Чорна сотня», а також хіти групи «Ляпіс Трубецькой»: «Золота антилопа», «Ау», «Рыбка золота», «Імперия добра», «Містер Лох», «Я вірю», «Свіжий вітер» та інші.

 

 

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply