ЧИМ ЖИВЕ Леонід Куравльов І ЧОМУ ВІН ЗОВСІМ НЕ БОЇТЬСЯ СМЕРТІ?


Spread the love

Леонід Куравльов – легендарний актор вітчизняного кіно, він – один з рекордсменів за кількістю ролей у фільмах. Минулого жовтня йому виповнилося 84 роки. П’ять років тому Леонід В’ячеславович спокійно завершив кар’єру, не чіпляючись за ролі чи заробіток, і пішов на пенсію, вибравши для себе в житті роль затворника.

– Свою справу я вже зробив при Тетяні Ліознової та Леоніді Гайдаю. Тому сьогодні про зйомки в кіно я не думаю. Мене турбує те, що відбувається в моїй країні і в світі. Час неспокійний, – зізнався недавно артист в рідкісному інтерв’ю.

Куравльов – великий артист, дивишся на екран – особа знакова і ти бачиш не актора, а персонаж, образ.
Легко уявляєш Хому з фільму “Вій”, Афоню, Жоржа Милославського, Шуру Балаганова, нареченого Володю Завітушкіна з фільму «Не може бути» і навіть Горбачова з останньої комедії Гайдая. Більше двохсот ролей в кіно!

Відрадно, що яскравий і самобутній актор завжди залишається тактовною і скромною людиною, сім’янином, який ніколи не хизується своєю славою.

Все життя Леонід Куравльов був з однією жінкою, з якою одружився в 24 роки. Як то кажуть, раз і назавжди. Разом вони прожили більше півстоліття, до її смерті. Виростили сина і дочку. У сина своя сім’я – дружина і троє діточок, а у дочки особисте життя не склалося, тож зараз вона доглядає за своїм 84-річним батьком, який живе в знаменитому будинку на набережній Москви-ріки в центрі столиці.

Дружина Леоніда Куравльова, Ніна Василівна, відійшла в 2012 році у віці 72 років, її поховали на Троєкуровському кладовищі. На надгробку артист вибив своє ім’я, щоб пізніше і його поклали в цю ж могилу поруч з нею.

Після смерті дружини, актор веде усамітнений спосіб життя. Він прийшов до віри, і ось уже п’ять років не знімається в кіно. Куравльов вважає, що важливо піти з професії вчасно, не гризучи себе і глядача. За власним визнанням артиста, смерті він не боїться, але на цій землі його тримають діти і внуки, яких він дуже любить.

Зараз Леонід В’ячеславович іноді виходить у двір будинку на прогулянку або до найближчого магазину. Він говорить так: “У мене добрі стосунки з усіма: і з сусідами і з рідними людьми, – дітьми і онуками, – хіба це не справжнє щастя перед відходом з життя?”

Ельдар Тагієв, facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Youtube “Громада Черкащини”