Люстраційне бюро. Очистимо владу від корупції !


Spread the love

 На Черкащині нарешті розпочало свою роботу / ЧАЛБ / “Черкаське Антикорупційно-Люстраційне бюро”  

Гільотина, як символ люстрації

За невеликий період своєї діяльності ЧАЛБ  виявило багато фактів укорінення корупції у владних структурах нашої області на всіх рівнях. Виявилося: в області діє декілька угруповань, які ділять поміж собою земельні ділянки та нерухомість, продають та дерибанять посади, здійснюють побори з підприємців та розподіляють сфери впливу. Це – ОДА, СБУ, Прокуратура та ін. Також, зокрема, підтвердились підозри щодо злочинної діяльності осіб, які обіймають найвищі посади в області! Вони не просто контролюють всі напрямки життя черкащан, а щільно «кришують» їх, маючи з цього неабиякий зиск.

Не треба далеко ходити: наприклад, давно відомо, що наш губернатор чіпко «тримає» оптово-роздрібний ринок “Фермерський”, мабуть реалізуючи свою персональну програму «Моє золоте садівництво», адже напрочуд швидко роздає ріллєву родючу землю за програмою державної безповоротної допомоги в сумі сорока п’яти тисяч грн. за гектар! Зрозуміло, що задля відкату!

Вже тільки за це йому можна надати звання гідного послідовника свого сумнозвісного вчителя – освоювача ресурсів програми «Золота підкова Черкащини». Але це – далеко не все! Сьогодні, окрім деякої частки центральної зони, майже неможливо підійти до берегів Дніпра, щоб відпочити там з друзями або сім’єю –  все узбережжя віддано можновладцям під маєтки! Зокрема, дуже гострі проблеми виникли в Канівському районі, наприклад, селі Келеберда, де людей позбавлено законних земельних ділянок. Також, так звана еліта,  відсторонилася високими парканами від людей, а пересіних громадян, відповідно, відлучено від рекреаційної зони. Таких прикладів по черкаському регіону – безліч!

Близьки соратники й подільники губернатора – брати Казаряни, з  його легкої руки, стали монополістами будівництва у місті Черкаси, ба  навіть реалізаторами програм соціального житла! Кошти, які виділяються на впровадження цих програм, ретельно освоюються, але нового житла містяни практично не отримують! Зате, неймовірні по-розмірам «відкати» чи не кожного разу «влада» складає у свої кишені! Це – не голослівна заява, фактів у представників “Черкаського Антикорупційно-Люстраційного бюро” накопичилось достатньо!

Давно не вражає й те, що всі служби, департаменти та відділи працюють не на втілення інтересів людей, а на  вузько корпоративні інтереси можновладців! Чомусь нікого не дивує, що правоохоронні органи і досить покривають незаконнії дії  бандитів від влади,  інакше таких і не назвеш! Вони, навіть, тримають свій «общак», при цьому всіляко намагаються позбавити населення області законного захисту своїх  прав.

Прикро, але ствержую, що влада, принаймні поки що, так і не запрацювала на нас! Ми – прості містяни та мешканці сіл, продовжуємо утримувати цих дармоїдів, платимо їм заробітню платню, відправляємо за наш рахунок на курорти та надаємо житло і соціальний! захист… Але ж, маємо від влади тільки правове свавілля, тотальну корупцію і, як наслідок, тяжке життя, що позбавляє нас гідності, а наших дітей – майбутнього!

ЧАЛБ, виявивши такі кричущі факти, має твердий намір провести справедливу та нещадну люстрацію всіх державних службовців та прирівняних до них! Надати чітку доказову базу з порушень законодавства України та докази їхніх корупційних дій у фіскальні cлужби. Також, всі факти цих злочинів будуть винесені на публічне обговорення задля врахування думок і бажань громади.

Очистимо владу від корупційних хробаків! Приєднуйтесь, адже разом – ми велика сила!

/Із заяви Голови громадської організації  ЧАЛБ, Володимира Матюши/

    “ЧЕРКАСЬКЕ АНТИКОРУПЦІЙНО-ЛЮСТРАЦІЙНЕ БЮРО”

Have any Question or Comment?

Leave a Reply