Малюк в літаку


Spread the love

Дбайлива мати роздала пасажирам 200 цукерок і беруші на випадок, якщо її дитина заплаче 

Мати, яка летіла з Сеула до Сан-Франциско, почала в літаку роздавати пасажирам пакетики з цукерками і берушами. Таким чином, вона хотіла заздалегідь вибачитися перед іншими мандрівниками на випадок, якщо її 4-х місячний малюк порушить їх спокій.

У пакетиках лежали маленькі корейські цукерки, вушні пробки і записки з поясненням, написані «від імені малюка»

“Привіт, я – Джунву, і мені 4 місяці. Я лечу в США до своєї тітки. Я трохи нервую і боюся, тому що це – мій перший політ в житті, а це значить, що я можу заплакати. Я постараюся вести себе спокійно, але не можу нічого обіцяти. Вибачте мене, будь ласка. Моя мама приготувала для вас невеликий пакетик. У ньому декілька цукерок і беруші. Будь ласка, скористайтеся ними, коли через мене буде трохи шумно. Насолоджуйтеся поїздкою ! Спасибі ! “

Одержувачем такого “гостинцю” виявилася і операторка американської радіостанції KGO Дейв Корона, яка летіла тим же 10-годинним рейсом. На сторінці в Facebook Corona пише, що це був дійсно зворушливий жест з боку матері. Від дітей завжди можуть бути несподіванки.

Один з підписників сторінки Дейви так прокоментував її пост: « Це реально зворушливий і зрозумілий вчинок, але людям потрібно бути більш терпимими, щоб не змушувати жінок з дітьми відчувати себе винуватими і небажаними на рейсах, адже всі ми теж колись були дітьми ».

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Youtube “Громада Черкащини”