Ми всі помремо …


Spread the love

Пора вже знизити паніку, бо люди дуріють і хворіють від страху, інформаційного гніту та стресу…

Деякі навіть переконані, що covid – це неминуча смерть, якої взагалі не можливо уникнути. Ви розумієте рівень тривожності цих людей??? Та вони вже й без цього з вікна воліють викинутися від однієї думки. Нащо ці безглузді залякування?

Безпекові міри повинні озвучувати справжні, а не продажні чи “призначені” епідеміологи ! Чому у нас такі питання вирішують політики? Чому в деяких пабліках (наприклад, “Типові Черкаси”) взагалі блокують людей, які можуть хоч трохи донести розумності іншим, не даючи навіть закінчити думки ?

Проте переляканих-заляканих типу “ми всі помремо від вірусу” залишають і далі розводити кипиш. Взагалі незрозуміло, чиї накази адміни таких пабліків виконують? Хто за ними стоїть?

Було б добре це прояснити. А людей лякати не потрібно! Нарешті, нехай порахують онкохворих, серцево-судинних і інших хворих … хай зрозуміють реальну ситуацію в місті – як правило, це ж звичайні сезонні ОРВІ з усіма своїми ускладненнями, адже постійно мутують…

Людоньки, не втрачайте здоровий глузд, а то вже породіль змушують народжувати в масці !! Ага, таке теж є! Чи це є норма? Ні, це плавлений мозок заляканих… За такий примус лікарів звільняти треба.

Простіше кажучи, не панікуйте, мийте руки, і якщо ви вже носите маски, то носіть їх так, як належно, а не по три місяці !! Головне – не чіпайте тих, хто їх не носить !

Згідно комунікаційного плану і здорового глузду здоровим людям маска не потрібна. Але, якщо ви дійсно вважаєте, що  ці “підгузники” на обличчі якось вас захищають, то тоді вам і боятися нічого…

Отже, посміхайтеся людям і весні та не чіпляйтеся до тих, хто має іншу думку і власну гідність ????

Zhanna Zh, facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Youtube “Громада Черкащини”