НЕВІДКЛАДНА ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА


Spread the love

 

Кипуча енергія творити добро є чи не найпритаманнішою рисою волонтерів «Комітету допомоги бідним та знедоленим».

– Хочеться відмітити найкращих волонтерів Ніну Ковтун, Володимира Волобуєва, Любов Аністратенко, Катерину Ситник, – пишається своїми вірними помічниками та однодумцями Тетяна Шелест. Тільки на рахунку однієї Ніни Дмитрівни Ковтун біля 250 тис. зібраних одиниць теплих речей!

Активними волонтерами та помічниками організації є заступник голови Черкаської обласної Ради ветеранів Олена Соболєва, що від ветеранської організації курує волонтерський рух, організатор ветеранів 7-ї повітряно-десантної дивізії Світлана Тамаркіна, голова ОСН «Південний» Надія Селіонова, диретор ЗОШ №26 Галина Титаренко.

Ці люди – на вістрі безкорисливої волонтерської діяльності. Вони постійно пам’ятають і піклуються про всіх своїх підопічних, а таких тільки в одному Південно-Західному районі міста, де власне і базується організація, налічується близько 300-т осіб!

Сьогодні, коли держава фактично відмовляється від належної соціальної опіки над знедоленими, основний тягар їх лікування, а то й утримання лягає на небайдужих людей, на благодійників.

Образливо й боляче, що йдуть з життя мої підопічні – ось уже немає з нами в’язня фашистських концтаборів та соліста Уральського народного хору Петра Семеновича Калкутіна, ветерана війни Надії Василівни Конак, – зітхає співрозмовниця.

– Для себе особисто нічого не прошу, – зізнається Тетяна Михайлівна. – Перед тим, як роздати допомогу, дивлюсь, хто її насамперед потребує.

Наприклад, у нас є родина незрячих людей, або ось такий випадок: жінку на зупинці збила машина і у неї розвилася епілепсія. «В цьому і полягає наша робота – творити добро. Вона безкорисна і в цьому її основна суть, а наша винагорода – у результаті!

Яка б не сталася біда, ми ніби невідкладна допомога», – у цьому твердженні Тетяни Шелест полягає вся суть роботи організації.

Прес-секретар Черкаської обласної Ради ветеранів

Геннадій СНОЗ

Have any Question or Comment?

Leave a Reply