Нові апетити “Нової якості”


Spread the love

Мешканці будинку по вулиці Чорновола, 85 отримали повідомлення від ТОВ «УК»Нова якість» щодо проведення загальних зборів. До людей приїхала майстер “Нової якості” і два представники приватного підприємства «Черкасиліфт».

Подивіться, як майстер сумнозвісної «Нової якості» спілкується з мешканцями

Довгий час вона взагалі відмовлялася представлятися, спілкувалася з людьми вибірково, повернувшись до мешканців спиною. Журналіст друкованого видання «Громада Черкащини», який проживає в цьому будинку, довго й наполегливо намагався закликати її до обов’язкового ставлення та порядності. Нарешті, йому це вдалося…

                                               

Які цілі переслідує ТОВ «УК»Нова якість» на подібних загальних зборах, що проводяться в терміновому порядку по всьому місту?

Тільки три пункти:

– Ліфти /право укладати договори на ремонт/

– Оренда /право здавати в оренду приміщення/

– Домофони /право укладати договори на обслуговування)

Ось що мається на увазі :

Ліфти «Нова якість» намагається отримати від мешканців повноваження  на укладання договорів щодо капітального ремонту ліфтів. Вартість робіт ця управлінська компанія планує встановлювати одноосібно. Ремонт здійснювати за кошти, зібрані з будинку додатково.
Оренда «Нова якість» намагається отримати від мешканців повноваження здавати в оренду їх спільне майно. А саме – допоміжні (технічні) приміщення загального користування, дахи, підвали та отримувати за це з орендарів кошти!
Домофони «Нова якість» намагається отримати від мешканців повноваження  на укладання договорів на обслуговування домофонів і одноосібно визначати вартість цих послуг, а мешканців, відповідно, ставити перед фактом необхідності оплати.
Літачок Бортника

Have any Question or Comment?

Leave a Reply