Ось що я вам скажу у відповідь …


Spread the love

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімий вєлікій руський балєт :

«Кожного разу, коли ви будете казати про вєлікій рускій балєт, я буду розказувати вам історію неодноразово зґвалтованої на очах у батьків, а потім викраденої російськими нелюдами молодої вчительки з Броварів.

Про десятки, а може й сотні зґвалтованих українських жінок. Часто на очах у дітей. Про 15-16 річних дівчаток з Бородянки, які зазнали страшного насилля кадирівцями.

Про тіла п’ятьох зґвалтованих молодих дівчат, вбитих і залишених прямо на дорозі. Про оце мерзенне «будем тра*ать хохлушек» в перехватах.

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімих вєліких руських композіторов :

Кожного разу, коли ви будете мені казати про вєлікіх руських композіторов, я буду вам розказувати історію дівчинки, на очах якої і її маленького брата в маріупольському підвалі не один день помирала їхня мама. А потім з трупом мертвої мами діти були вимушені й далі ховатися в підвалі від обстрілів.

Про хлопчика з Гостомеля, на очах якого російські солдати застрелили його батька. А потім хотіли вбити і сина, але той вижив…

Про дівчинку, якій вистрілили прямо в обличчя…

Про малюка, який тікав з бабусею в човні. Бабуся втопилася. А хлопчика шукають уже майже місяць…

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімую вєлікую руськую живопісь :

Кожного разу, коли ви будете казати мені про вєлікую руськую живопісь, я буду вам розказувати про розстріляних в спину мирних українців в Макарівському районі. А перед тим, як застрелити, орки зав’язували їм руки…

Про сотні трупів на вулицях Бучі, Ірпеня, Гостомеля…

Про братські могили у дворах житлових кварталів. Братські могили мирних мешканців донедавна затишних і безпечних міст…

Братські могили. В 21 столітті…

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімий вєлікій руський театр :

Кожного разу, коли ви будете мені розказувати про вєлікій рускій тєатр, я буду вам розказувати історію жінки з Броварського району, з будинку якої російські військові мародери, відступаючи, зняли всю металочерепицю…

Про танки і БТРи «другої армії світу», навантажені по вінця награбованим в українських домівках…

Крадені телефони, планшети, телевізори, пральні машинки, килими, прикраси, пляшки з алкоголем, сковорідки, одяг, іграшки, взуття – все, що траплялось на шляху цим виродкам…

Про те, як діставшись до білорусі, вони наввипередки відправляли награбоване своїм родинам в расєю. Про те, як торгували краденим на білоруських базарах.

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімоє вєлікоє рускоє кіно :

Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікоє рускоє кіно, я буду розказувати вам про жорстоко розстріляних коней в конюшнях на Київщині…

Про заморених голодом і спрагою тварин зоопарку в Ясногородці, про спалену після вибуху шкіру оленяти…

А тепер – максимальне дикунство !

Про вбитого і з’їденого російськими окупантами алабая. Так, алабая. Так, собаки. Так, з’їденої…

Ось що я вам скажу у відповідь про ганімую вєлікую рускую літєратуру :

Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікую рускую літєратуру, я буду вам розказувати про десятки перехватів розмов російських солдафонів з їхніми матерями та дружинами!

Розмов, в яких крім на*уя і до*уя нічого нема… Ба, навіть, якщо з цього примітивного недорозвиненого спілкування викинути всі мати, в них лишиться хіба що «прівєт» і «пока». Розмов, в яких дружини замовляють, що саме цим відмороженим покидькам красти в українських будинках.

Розмов, де матері матюкаються і сміються, коли синочки розказують, як їхні відморожені спільники гвалтують “хохлушек”…

——————————————-

Більше нема ніякої вєлікої руської культури, літератури, кіна, живопісі, тєатра і балєта. Є країна виродків, мародерів, ґвалтівників і убивць. Диких нелюдей, яким нема місця в цивілізованому світі !

А багатостраждальні новоспечені руські дисиденти із затишних квартир

Берліна, Лондона, Ларнаки, Мілану, Тбілісі, Астани, Відня та інших тимчасових прихистків,

хай ідуть за маршрутом руського корабля,

гордо несучи в руках вєлікую рускую культуру!»

p.s. Якщо можете перекладати і поширювати всіма доступними вам мовами – робіть це. І робіть це одразу, бо цілком можуть забанити. Руські вони ж ще й дуже обідчіві. Але всіх не забанять !

Olena Pshenychna, facebook
‼️‼️‼️

Have any Question or Comment?

Leave a Reply