Останній день в британській школі


Spread the love

Попередня: «Увага, безпечний вірус!»

Директорка написала всім батькам листа із розкладом. Блін, я читаю і в мене очі наповнюються сльозами від того, як англійська школа ставиться до дітей, скільки в них турботи і тепла!

«Дорогі батьки школярів!

Тепер вам треба займати своіх дітей різними заняттями і створити графік. У вас в планах години навчання, включно з онлайн активнощами, науковими експериментами і читанням книжок. Але є одне але…

Наші діти так само злякані, як і ми зараз. Вони не тільки чують все, що навколо відбувається, але й відчувають нашу постійну тривогу. Вони ніколи раніше такого не відчували і не бачили.

І хоч ідея не ходити в школу місяць звучить класно, вони напевно уявляють собі літні канікули, а не реальність із ув‘язнення вдома, не зустрічаючись із друзями

В наступні тижні ви помітите зміни в поведінці дітей. Тривогу, злість, протести, через те, що вони не можуть жити нормальним життям. Вони будуть суперечити, виносити мозок і бунтувати весь цей час…

але, це нормальна і очікувана поведінка в таких умовах!

Все, що дітям зараз потрібно – комфорт і любов!

Відчути, що все налагодиться і буде в порядку. Значить в такі моменти забувайте про графік і навчання, залізьте під ковдру і поваляйтеся разом, пообіймайтеся.

Почніть читати якусь книжку разом, як єдина родина. Спечіть печиво чи намалюйте картинку…

Не переживайте, що діти відстануть від програми. Всі діти зараз в одному човні і врешті-решт буде все ок!

Коли ми повернемось у класи, то ми все відкоригуємо і надолужимо в тому місці, де вони зупинились. Наші вчителі в цьому експерти!

Не воюйте з дітьми через те, що вони не хочуть робити математику! Не зривайтесь на дітей через те, що вони не дотримуються графіка. Не карайте двома годинами навчання, якщо вони сперечаються.

Все, що я хочу вам сказати: врешті психіка вашої дитини в цій ситуації набагато важливіша за її академічні знання. І те, як вони почуватимуться зараз всі чотири тижні карантину – залишиться в їх пам’яті на все життя. Зважайте на це щодня»

Наступна: «Коронавірус. Невидимі гори трупів»

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Youtube “Громада Черкащини”