Прес-конференція федерації від 28 липня 2017 року


Spread the love

28 липня 2017 року в конференц-залі ГC «Агенції підтримки підприємництва та інвестицій» відбулась прес-конференція Черкаської обласної федерації різних видів бойових мистецтв імені Віктора Синебрюхова, до якої долучились представники різних видів єдиноборств, громадськості, міської та обласної влади.

Темою спілкування стало обговорення щодо можливості створення в місті Черкаси постійно діючого спортивного центру «Різних видів бойових мистецтв імені Віктора Синебрюхова», а також можливість краще та доступніше адаптувати спорт в сучасне життя.

Відкриття подібного центру сприятиме національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління, популяризації різних видів бойових мистецтв та залученню до активного спортивного і громадського життя соціально незахищених верств населення.

Для цього потрібно вольове рішення міськради стосовно виділення гідного приміщення на другому поверсі будинку №170 (колишньої Тютюнової фабрики, що по вул. Благовісній).

Федерація різних видів бойових мистецтв імені Віктора Синебрюхова – громадська організація, яка об`єднує різні види бойових мистецтв та заснована на досвіді видатного черкаського спортсмена і тренера  Віктора Синєбрюхова, який використовував  передові сучасні методики підготовки професійних спортсменів по різних видах бойових мистецтв, комплексам ефективних прийомів самооборони, синтезованих і відібраних в жорсткій послідовності, програмі вивчення захисних і атакуючих технічних дій,  комплексній системі підготовки  виступів на змаганнях по будь-яких повноконтактних правилах єдиноборств. В основі системи – високі технічні, функціональні і вольові аспекти ведення поєдинків різної складності.

                                                                         Головні цитати

Президент черкаської обласної федерації різних видів бойових мистецтв імені Віктора Синебрюхова Аза Шульга:

 Нас всіх об`єднало ім`я Віктора Вікторовича Синебрюхова, адже воно несе таку потужну  енергетику, яку ми готові і можемо перетворити в реальні дії по вихованню і загартуванню  молоді, проводити яскраві сумісні спортивні заходи,  які будуть мати великий резонанс у суспільстві.

Також сьогодні ми знаходимо розуміння і підтримку місцевої влади, але наразі сподіваємося не тільки на обіцянки і гарні слова, але потребуємо їх практичного втілення, адже давно назріло питання  розвитку інфраструктури федерації.

 Черкаська обласна федерація різних видів бойових мистецтв імені Віктора Синебрюхова була заснована в березні 2016 року. Федерація  завжди на високому професійному рівні проводить заходи як міського, так і всеукраїнського масштабу.

 На даний час її підтримує велика кількість інших федерацій (айкідо, бойове самбо, Тейквондо ВТФ, кудо, Шиайкемпо, Шорінзірю Кен сей кай, будо, традиційного карате (клуб “Окінава”), ФСТ Динамо, хортингу, карате годзюрю) і інших організацій різних видів бойових мистецтв..

Ми, з нашого боку, зробили максимум зусиль – це і збір підписів для клопотання і проведення масових виступів і велика кількість ділових зустрічей.

  • участь у заходах
  • зустріч з Омаргалієвим – щодо узгодження календаря проведення фестиваля бойових мистецтв.

Юрій Іванович Зубов, при нашій з ним зустрічі, наголосив – якщо заходи будуть масштабні, то Олімпійський комітет обов`язково зверне на нас увагу.

Федерації зможуть проводити заходи частіше. В майбутньому, різні направлення бойових мистецтв будуть підтримувати одне одного незалежно від того, хто який напрямок обере, це саме та ідеологія, яку сповідував Віктор Синебрюхов.

 Всі надзвичайно очікують створення такого центру – з офісом для керівництва і співробітників, а також єдиного спортивного залу для проведення зборів і змагань.

На літній період проводити табори для школярів та молоді – для загальної обізнаності (виживання в лісі, допомога собі і близьким).

 Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради – Сергій Воронов:

 уже тривалий час у кожної школи єдиноборств немає своєї бази (приміщення). Часто всі займаються тільки на базі загально-освітніх шкіл. Тому ідея створення єдиного центру єдиноборств – це перспективна і потрібна річ.

Налагоджують зв’язки для виділення зали за адресою колишньої тютюнової фабрики.

Проект на виділення коштів із бюджету уже поданий і ми його будемо підтримувати.

На даному етапі погоджуються питання про оформлення спортивної бази – зала на тютюновій фабриці.

Федерація включена в план проведення Ярмарку спорту, листи від федерації маємо, ваша задача буде дати запрошення для всіх представників федерацій.

Запрошуємо на Ярмарок спорту, який відбудеться 9 вересня на Центральному стадіоні в м. Черкаси

 

Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА – Катерина Коваленко

обласне управління готове підтримувати вашу федерацію. Бачимо, що давно назріла необхідність. Переконані, що все буде гаразд в питаннях різних починань (фестиваль і показові виступи), і зокрема – в питанні виділення приміщення.

Представник “Динамо”

ми приєднуємося і завжди готові підтримувати. На всі необхідні заходи будемо надсилати спортсменів.

Сергій Михайлович:

програма для адаптації і підтримки бійців, що повернулись з АТО.

Відновити секції при школах як підготовку до служби у збройних силах.

Віце президент Федерації Айкідо Ай Кі Кай – Тараненко Ігор Володимирович:

зала в центрі міста – ідеальне місце для занять школярів.

Вячеслав Собянін:

приклад – світові і європейські збори для проведення змагань різних напрямків, але в одному місці, під одним дахом одного спорт комплексу.

Аза Вікторівна:

із розмови з Зубовим – є зацікавленість, є інформаційна співпраця з представниками із Росії, Молдови.

 Євген Глєбов:

звичайно ж ми підтримуємо всі ці починання і будемо і далі надавати посильну допомогу для розвитку федерації.

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply