ПРОЧЕРК щодо нагороди Волошина федерацією різних видів бойових мистецтв імені Віктора Синебрюхова


Spread the love

Волошину вручили нагороду від Федерації бойових мистецтв

Департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР долучився до проведення Чемпіонату України з різних видів бойових мистецтв ім. Віктора Синєбрюхова серед молодших юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. Його провели у Черкасах 23 квітня у СК “Будівельник”.

18308633_1364267217003418_625380051_n

Так, департамент виділив кошти на виготовлення рекламних афіш. Днями президент Черкаської обласної федерації з різних видів бойових мистецтв ім. В. Синєбрюхова Аза Шульга вручила керівнику департаменту Ігорю Волошину подяку.

– Упродовж останніх років у Черкасах стрімко розвиваються напрямки бойових мистецтв, – наголосив Ігор Володимирович. – За останні три роки секцій побільшало на 30%. Нині у Черкасах працюють близько 25 спортивних секцій бойового спрямування, де займаються більше 100 вихованців у кожній.

Прикметно, що майже всі мікрорайони міста охоплені спортивними секціями даного напрямку, а це говорить про їхню популярність серед дітей.

– Надзвичайно важливо, що існують такі організації, які поширюють бойові мистецтва, розвивають фізичні здібності дітей та молоді, – говорить начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту Сергій Воронов. – Департамент освіти та гуманітарної політики завжди підтримуватиме та сприятиме розвитку змагань із цих видів спорту.

Нагадаємо, Громадська організація “Федерація різних видів бойових мистецтв ім. В. Синєбрюхова” була створена 8 березня 2017 року. Проте, її президент, багаторазова чемпіонка світу та Європи з хортингу, майстер спорту України, донька легендарного черкаського майстра Віктора Синєбрюхова, засновниця клубу “Ронін”, Аза Шульга вже багато років продовжує справу батька.

Віктор Синєбрюхов мріяв, аби кожна українська родина мала свого надійного захисника. Тож сьогодні федерація презентує сучасний двобій, в якому можуть брати участь представники різних шкіл, різних стилів та напрямків, аби демонструвати дух суперництва та боротьби.

Про це інформують в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради

Have any Question or Comment?

Leave a Reply