Рівень Бога вже не казка


Spread the love

Мабуть, дарвіністська теорія про походження людини скоро завалиться остаточно.

Вчені глибше заглянули всередину молекули ДНК і розгледіли там закодовану інформацію, присутність якої робить нас схожими на якусь подобу біокомп’ютера зі складними генетичними Програмами.

Простіше кажучи, практично доведено, що можливості людини безмежні і рівень Бога вже не казка.

Загадковий текст в молекулах ДНК намагаються розшифрувати фахівці з Інституту квантової генетики. Їх відкриття все більше переконують, що спочатку було Слово, а всі ми – породження вакуумного супермозку!

Зовсім недавно вчені прийшли до несподіваного відкриття: молекула ДНК складається не тільки з генів, що відповідають за форму особи. вуха, колір очей і т.д., але здебільшого з закодованих текстів.

Причому, ці тексти займають 95-99 відсотків від всього вмісту хромосом! І тільки 1-5 відсотків зайнято горезвісними генами, які синтезують білки.

Основна частина інформації, що міститься в хромосомах, залишається нам поки невідомою.

На думку вчених ДНК – це такий же текст, як текст книги. Але він має здатність бути читабельним не тільки буква за буквою, і рядок за рядком, а й з будь-яку літеру, тому що там немає перерви між словами.
Читаючи цей текст з кожною наступною літери, отримують все нові і нові тексти.

Можна читати і в зворотний бік, якщо ряд плоский. А якщо ланцюжок тексту розгорнута в тривимірному просторі, як в кубику, то текст читаємо у всіх напрямках.
Текст нестационарен. Він постійно рухається, змінюється, тому що наші хромосоми дихають, колишуться, породжуючи величезну кількість текстів.

Робота з лінгвістами та математиками МГУ показала, що структура людської мови, книжкового тексту і структура послідовності ДНК математично близькі, тобто це дійсно тексти на невідомих поки нам мовами.

Клітини розмовляють між собою, як ми з вами – генетичний апарат має безкінечності безліччю мов. Людина є самочітаемая текстова структура.
Наші хромосоми реалізують програму будівництва організму з яйцеклітини через біологічні поля – фотонні і акустичні.

Усередині яйцеклітини створюється електромагнітний образ майбутнього організму, записується його соціопрограмма, якщо хочете – доля.
Це ще одна невивчена особливість генетичного апарату, яка реалізується, зокрема, за допомогою однієї з різновидів біополя – лазерних полів, здатних не тільки випромінювати світло, але і звук.

Таким чином, генетичний апарат виявляє свої потенції через голографічну пам’ять.

Залежно від того, яким світлом освітлені голограми, а їх безліч, тому що на одній голограмі можна записати безліч голограм, виходить те чи інше зображення.

Причому прочитати його можна тільки тим же кольором, яким воно написано.

А наші хромосоми випромінюють широкий спектр, починаючи від ультрафіолетового і закінчуючи інфрачервоним, і тому можуть читати один у одного множинні голограми.

В результаті виникає світловий і акустичний образ майбутнього нового організму, а в прогресії – всі наступні покоління.
Програма, яка записана на ДНК, не могла виникнути в результаті дарвіністської еволюції.

Щоб записати таку силу-силенну інформації, потрібен час, яке у багато разів перевищує час існування Всесвіту.

Це все одно, що методом кидання цегли спробувати побудувати будинок.

Генетичну інформацію можна передати на відстань, молекула ДНК може існувати у вигляді поля.

Простий приклад перенесення генетичного матеріалу – проникання в наш організм вірусів.

 

facebook, з публікації Віталія Світлого

Have any Question or Comment?

Leave a Reply