Навмисне не придумаєш або як російські танкисти з фантомами воювали


Spread the love

На Сумщині в село заїхало чотири російські танки…

Місцеві жителі спостерігають за ними із вікон та бачать наступне :

Ось броньовані машини зупиняються, вилазить екіпаж та починає зливати паливо з двох танків. Потім заправляють їм два інших і на них їдуть. Напевно, що за паливом. А два порожні танки залишилися стояти посеред села.

Місцеві швиденько вибігли і, по приколу, встромили у люки прапори України та й заховалися по будинках,..

Повертаються перші два танки і бачать, що у центрі села стоять “якісь” танки під українськими прапорамии, З переляку вирішили їх обстріляти гарматами, розхерачили вщент. Під‘їхали ближче – зрозуміли, що відстрілялися по своїх танках.

Місцеві за вікнами тихо давляться зо сміху…

Після “переможного” бою героїчні панцерники, що лишилися на ходу, поїхали в об’їзд села (видно, шукали виїзд), і натрапили на невеликий п’ятитонний міст, призначений для легкових автомобілів.

Заїжджає перший танк на міст –  міст не витримує і обвалю’ється. Танк падає у річку, занурюючись разом з екіпажем. Місцеві вже в голос іржуть!

Робочим залишився один танк…  Він став їздити туди-сюди, потім знайшов таки на свою башту якийсь крутий яр і вже там перекинувся…

Екіпаж вискочив, за допомогою лопат і якоїсь матері довго намагався його виштовхати, але вимушен був залишити танк у яру та й піти геть…

Ось так просте українське село без жодного пострілу, але з двома прапорами України перемогло чотири танки російських окупантів.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply