Як Саакашвілі намагався підкорити Черкащину


Spread the love

Не зумівши навести лад на Одещині, двічі втікач, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі чомусь вирішив претендувати вже на всеукраїнську популярність. Для цього він обирає найбільш гострі проблеми у суспільстві, висвітлює їх, але не пропонує реальних механізмів вирішення. У своїй імпульсивній та непередбаченій манері спілкування Саакашвілі лише їх проголошує, не аналізуючи й не передбачаючи жодних кроків щодо подолання. Все, як завжди, коли є реальна перешкода – Міхо смокче краватку…

Нарешті і на Черкащині 18.01.2017 відбувся широко розрекламований візит М. Саакашвілі, хоча назвати це візитом насправді важко.

О 9.00 він мав зустрітися з людьми поблизу дуба Залізняка в урочищі «Холодний Яр», проте з’явився лише о 12.00. Пунктуальність взагалі для Саакашвілі риса не притаманна, тож люди змушені були чекати на морозі близько трьох годин, а серед них були й діти.

Міхеїл не витрачав часу на спілкування з аудиторією – воно було коротким. Гість відбувся примітивними відмовками, але із задоволенням позував для світлин, адже спланована фотосесія задля показової «популярності» це чи не найважливіший елемент його піар-компанії.

Далі – гірше! На 13.00 було анонсовано візит М. Cаакашвілі до села Рацево Чигиринського району. Тільки селяни марно чекали на зустріч, Міхо, з невідомих причин, взагалі не приїхав…

До слова сказати, рацевчани теж добряче потупцювали на морозі і також з малечею…

Ось така вона, повага до простого українського люду від знаного популіста.

Варто нагадати, що відвідини черкаського регіону переносилися Саакашвілі вже двічі, а запланований візит до міста Сміла у кінці 2016 року і зовсім не відбувся.

Та й взагалі, хоч яскраві, але свідомо пусті обіцянки цього політика-шоумена та його зневажливе відношення до громади колись таки зіграють із ним злий жарт!

Не здобувши поваги на своїй батьківщині, годі вважати, що її можна легко здобути у іншій країні.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply