Шполянські прокурори жорстоко побили хлопця ( відео )


Spread the love

 У місті Шпола Черкаської області діючий і колишній прокурори жорстоко побили молодого чоловіка. Після оприлюднення інформації про інцидент, один з учасників побиття виїхав з України.

Про це повідомило інтернет видання crime-ua.com.

Студента Владислава Тригуба, який приїхав на вихідні до батьків до Шполи, почав провокувати на бійку один з місцевих жителів в барі, куди зайшов молодий чоловік.

За словами Тригуба, місцевий задирака почав його штовхати.

«Я у відповідь штовхнув його, і почалася бійка», – зазначив молодий чоловік.

До бійки підключилися два друга провокатора. Поваливши Владислава на землю, вони почали бити його ногами.

Показово, що ніхто з відвідувачів закладу навіть не спробував припинити побиття хлопця.

Молоду людину били ногами по голові, коли він не втрачав свідомість – побиття припинялося. Коли ж жертва приходила в себе, екзекуція починалася по новому колу.

Владислав не пам’ятає, як йому вдалося вирватися і втекти від нелюдів. Надалі лікарі діагностували у хлопця струс мозку і перелом щелепи.

Батьки, побачивши сина всього в крові, спробували знайти в барі його кривдників, однак ті накинулися на матір. Один з нападників, Руслан Куліш вимагав від жінки, щоб вона билася з ним «один на один» … (Що і казати – справжній «полковник»)

Сім’я попрямувала в поліцію. П’яні бешкетники переслідували жертву і його батьків до самого райвідділу, погрожуючи відправити всю сім’ю в реанімацію.

За словами батьків студента, які побили їх сина відчувають себе безкарними, оскільки один з них діючий працівник Генпрокуратури, а другий – колишній прокурор.

Поліція стверджує, що відкрила кримінальне провадження і розслідує обставини інциденту.

Тим часом Руслан Куліш виїхав за межі України. За словами матері Куліша, його від’їзд до Індії ніяк не пов’язаний з побиттям Владислава Тригуба …

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply