У Черкасах зростуть тарифи на опалення!


Spread the love

  У Черкасах зростуть тарифи на опалення!  Їх погодила «Батьківщина»!

Хто насправді підвищує тарифи на комунальні послуги в Черкасах? Більшість людей, чомусь впевнені, що це робить Гройсман чи Порошенко. Але це не так. Давайте розбиратися.

Візьмемо до прикладу тарифи на тепло. У Черкасах два підприємства: КП «Черкаситеплокомуненерго» та Черкаська ТЕЦ.

Щоб підняти тарифи,  керівництво цих підприємств подає до Київа розрахунки. В них враховано все:  зарплати працівників,  витрати на газ,  навіть витрати на папір і канцтовари. Словом, надають повні детальні розрахунки.

Потім проводяться громадські обговорення. На цих підприємствах засідають працівники, профком, директор і кілька громадських організацій. Потім протокол цих зборів їде на Київ.

Вже в Київі у представників місцевої влади запитують, а чи ви згодні з підняттям тарифів? Чи погоджуєтеся? Якщо у відповідь лунає догідливе: так, ми підтримуємо, тільки тоді підняття тарифів офіційно затверджено!

12 грудня 2018 року НКРЕ затвердив нові тарифи на виробництво теплової енергії. Тарифи збільшили для шести теплокомуненерго, зокрема і двох постачальників послуг з Черкас.

Для КП “Черкаситеплокомуненерго” – на 18%, для ПрАТ “Черкаськехімволокно” – на 21%.

Зауважте, це найвищий відсоток із 6 підприємств, питання по яких були ухвалені!

Тарифи вступають в силу з 1 січня нового року!

“Черкаситеплокомуненерго” – є комунальним підприємством, яке очолює депутат міськради від партії ВО «Черкащани» Павло Карась. Він відомий тим, що винайняв автомобіль для своїх переміщень по Черкасах за 400 тис. грн. Так би мовити, для себе улюбленого нічого не шкода…

Ці кошти за оренду сплачує підприємство, яким він керує і яке отримує їх з тарифів за теплову енергію, з тарифів, які ми з вами, черкаська громадо, сплачуємо “Черкаситеплокомуненерго” !

Ось коло і замкнулося.

Черкаська ТЕЦ є відокремленим підрозділом ПАТ “ЧеркаськеХімволокно”.

Протокол обговорення тарифів для «Черкаситеплокомуненерго» підписав заступник Бондаренка, “батьківщінівець” Ігор Волошин. Причому у своєму виступі він зазначив, що схвалює і підтримує цей крок!

Тепер всім зрозуміло, хто насправді «піднімає» тарифи в Черкасах?!  Так, це саме вони, ті, хто чи не з кожного міського біг-борду волає: «Знизимо ціну на газ у два рази!»

Have any Question or Comment?

Leave a Reply