У пустелі Сахара випав сніг…


Spread the love

Всім доброго ранку, доброго понеділка і свіжі добропонеділкові новини :

1. У Сахарі випав сніг. Але ми тепер настільки суворі, що нас вже нічим не здивуєш!

2. Новина, що особисто мене сильно радувала весь минулий тиждень, стосується туристичних виставок, які анонсуються в різних країнах світу і зовсім не в он-лайн форматі, а в класичному, традиційному, звичному “живому офлайні”. Навіть всіма улюблена UITT скоро почне запрошувати нас відвідати туристичну виставку! Підете? Згадати минулі часи? Поштовхатися, побачити знайомих, зробити фото і поповнити домашній сервіз ?

3. А ось відомий на весь світ Венеціанський карнавал в цьому році пройде онлайн. Як таке можливо? Паризький Діснейленд туди ж – переносить заплановане на квітень відкриття. Зате в Дубай 21.01 відбулося довгоочікуване відкриття Bollywood Park – з атракціонами, індійським ринком і ресторанами.

А в Сахарі, таки, дійсно, випав сніг

4. Великий резонанс минулого тижня мала інформація про вакцинацію від Covid і цифрових медичних довідках або паспортах вакцинації.

Для відкриття кордонів одні країни збираються вимагати від туристів підтвердження про зроблене щеплення (Іспанія); другі (Греція) заявляють, що це не буде обов’язковою умовою.

МОЗ рекомендує урядам утриматися від вимоги обов’язкової наявності паспорта вакцинації, як від порушення прав людини, бо вакцинація –  справа добровільна!

Як тільки не обговорювали горезвісну вакцинацію в соцмережах: в групах, на особистих сторінках, на форумах … Є прямо затяті антагоністи, є лояльні “ждуни” і такі, кому не терпиться вколотися швидше.

Кажуть, що для останніх скоро пропонуватимуть тури на вакцинацію. Тривалість такого туру буде близько трьох тижнів (вакцина колеться в 2 підходи) або туди-сюди злітати 2 рази за місяць.

5. Новини з Туреччини стосуються готельної бази. Представник Barut Hotels звернув увагу на те, що готелі цієї мережі тепер можна знайти в он-лайнах Туї, Анексу і Коралу, на відміну від минулого сезону, коли їх ексклюзивно продавав тільки Туї.

А ось готель Hilton Turkbuku було придбано власником мережі Voyage і Maxx Royal і, за сумісництвом, міністром Туреччини. У мережі жартували, що в сезоні 2021-го до Бодруму точно можна буде їхати без тестів.

6. Взагалі-то, Туреччина робить великі ставки на майбутній сезон. Швидше за все, сподівається покрити збитки минулого, адже, за словами колег, цінник на тури з раннього бронювання – просто звірячий!

А ось в Греції, наприклад, немає. До речі, я чула, що шанси відкриття Греції дуже високі. Відразу слідом за Кіпром. І ще, є думка, що в Європі відкриються острівні курорти, а ось материк залишиться закритим. Що скажете?! А адже в Греції, еслішо, понад тисячу островів ?

7. Шрі Ланка минулого тижня відкрила гейти своїх аеропортів на прийом комерційних і пасажирських рейсів після 10-місячного локдауна.

8. Уряд Домінікани, в рамках підтримки туризму, планує робити для туристів безкоштовні тести на антигени. Правда, такі тести вимагає тільки Великобританія (новина з англійського сайту). Так шооо … це крок назустріч, але не нашим туристам.

9. Польща спростила іноземцям правила в’їзду на територію своєї країни, починаючи з 23.01. Нагадаю, що спочатку карантин тривав 14 днів, потім його скоротили до 10 днів, і ось зараз його і зовсім скасовують.

Що правда, з одним «але» : карантин скасовують тільки для тих, хто при в’їзді надасть негативний результат тесту на коронавірус, зроблений не раніше, ніж за 48 годин до проходження прикордонного контролю. Важлива деталь : тест повинен бути англійською або польською мовою.

10. У повітрі запахло хачапурі… Грузія?! Так, Грузія планує відкриття 1.02. Профільні ТО активізувалися. А ми тримаємо кулаки!

11. Занзібар не витримує такого напливу туристів. Овер і овер, злі агенти і туристи, а ще й пожежа в двох готелях, один з яких Tui Bahari.

12. Україна нарешті вийшла з локдауну! З сьогоднішнього дня карантин у нас полегшеної форми і діти ( о, небо ! ) пішли в школу! Не треба більше ковтати корвалол і валер’янку, як інколи бувало на домашньому навчанні.

13. Новини від національного ТО Феєрія: програму польотів на Марс продовжено до середини травня. На честь 20-річного ювілею Феєрії буде розіграно номер в Хілтоні на тиждень для двох, а вже найближчим часом планується рекламник на Марс (а-ель-Алам).

На Домінікану Феєрія також літає – свої блоки, своя приймаюча, повноцінний відпочинок і екскурсійні тури. Знаходьте в онлайні і телефонуйте до свого турагента.

Дорогі туристи і колеги, нехай цей понеділок і інші дні тижня приносять Вам тільки добрі новини! А якщо вам сподобався мій дайджест, то залишайте свої коментарі.

Інна Панасюк – facebook (“Туристичний помічник”)

Have any Question or Comment?

Leave a Reply