“В гонитві за щастям» /2007 рік/. Рекомендація експерта.


Spread the love

Фільм 2007 року “В гонитві за щастям» – виробництво відразу трьох американських кінокомпаній (Columbia Pictures Corporation, Overbrook Entertainment і Relativity Media).

Жанр – біографічна драма.

Режисер Габріеле Муччіно, сценарій Стіва Конрада, заснований на однойменному мемуарі Кріса Гарднера і Квінсі Труп. Композитор Андреа Гуерра. Премія NAACP Image Award в номінації «Кращий фільм” 2007 р, а також премія Teen Choice Award в номінації «Choice Movie: Драма” 2007 р

У головних ролях: Вілл Сміт (Віллард Керролл Сміт-молодший) і його, по фільму – п’ятирічний, син Джейден Сміт (Джейден Крістофер Сайер Сміт)

Незвичайний Вілл Сміт! Гранично цільна акторська робота! На тлі драматичного психологізму переживань – незвичайної сили характер з його цілеспрямованістю, волею і терпінням! А головне – людяністю і благородством.

 

Краса цієї стрічки полягає в її правдивості. Це не, така собі, стандартна екранізована історія подолання труднощів, в якій, після достатнього періоду розчарування, успіх зображується у вигляді презенту на тарілці з блакитною облямівкою. Саме ця історія – звична фабула нашого з вами життя, в якій вольова людина свідомо минає банальні можливості адаптуватися в ній заради відчайдушної потреби в успіху!

Чи досягне головний герой своєї мети, які перепони і розчарування чекають його на цьому шляху – дивіться і насолоджуйтеся … Скажу тільки, що малюк Джейден отримав за цю роль свою першу кінонагороду “За кращий прорив року” від МТV Movie Awards 2007! Уілл Сміт – в номінації Teen Choice Award «Choice Movie: Драматичний актор” 2007.

Джейден Сміт, Уілл Сміт – в номінації Teen Choice Award «Choice Movie: Краще поєднання акторів».

Композитор Андрій Гуера за роботу в цьому фільмі отримав премію Американського товариства композиторів, письменників і видавців в категорії “Найкасовіші фільми кінопрокату”.

Рекомендую до перегляду.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Youtube “Громада Черкащини”