“В гонитві за щастям ” – США, 2006 рік.


Spread the love

Фільм 2006 року “В гонитві за щастям” – виробництво одразу трьох американських кінокомпаній ( Columbia Pictures Corporation , Overbrook Entertainment і Relativity Media ) .

Жанр – біографічна драма.

Режисер Габріеле Муччіно, сценарій Стіва Конрада, заснований на однойменних мемуарах Кріса Гарднера і Квінсі Труп. Композитор Андреа Гуерра. Премія NAACP Image Award в номінації « Кращий фільм » 2007 г., а також, премія Teen Choice Award в номінації « Choice Movie : Драма » 2007 р.

В головних ролях : Вілл Сміт ( Віллард Керролл Сміт – молодший ) і його , по фільму – п’ятирічний, син Джейден Сміт ( Джейден Крістофер Сайер Сміт ).

Напрочуд незвичний Вілл Сміт ! Дивовижно цілісна акторська робота! На тлі драматичного психологізму переживань – надзвичайної сили характер з його цілеспрямованістю, волею і терпінням! А, головне – людяністю і благородством.

Краса цієї стрічки полягає в її правдивості. Це не є стандартна історія подолання труднощів, в якій, після достатнього періоду розчарувань, успіх зображується у вигляді презенту на тарілочці з блакитною облямівкою. Саме ця історія – звична фабула нашого життя, в якій вольова людина свідомо упускає банальні можливості адаптації в ній заради відчайдушної потреби в Успіху !

Але, чи досягне головний герой своєї мети, та які перепони і розчарування чекають його на цьому шляху – дивіться і насолоджуйтеся … Скажу тільки, що малюк Джейден отримав за цю роль свою першу кінонагороду ” За кращий прорив року ” від МТV Movie Awards 2007! Уілл Сміт – в номінації Teen Choice Award « Choice Movie : Драматичний актор ” 2007 .

Джейден Сміт та  Уілл Сміт – в номінації Teen Choice Award « Choice Movie : Краще поєднання акторів ».   Композитор Андрій Гуерра, за роботу над цією стрічкою, отримав премію Американського товариства композиторів, письменників і видавців в категорії ” Найкасовіші фільми кінопрокату “.

 

“Щастя – це те, чого ми, можливо, так і не знайдемо, хоча завжди будемо шукати, не дивлячись ні на що…”

Рекомендую до перегляду!

Have any Question or Comment?

One comment on ““В гонитві за щастям ” – США, 2006 рік.

Sambuka Tour

Так, дійсно унікальна акторська робота!
Весь фільм можна позначити фразою: «Дій! Не бійся йти вперед до наміченої цілі!»
Сюжет засновано на реальних подіях : Уілл зумів просто і природно показати, що саме так все і відбувалося. Ні на йоту не сфальшував! Браво!
Ми звикли бачити Уілла Сміта в ролі такого собі веселого, трохи комічного, чарівного й дещо авантюрного, навіть лихого хлопця. У цьому фільмі він постає перед глядачем зовсім в іншому амплуа, розкривається в ньому, як глибокий і драматичний актор!
Так, саме глибокий і драматичний! З найвищими щаблями переживань, любові, страждання і величезного терпіння …
Ах, як потужно передана актором сила прагнення!

Leave a Reply