“ВиЧЕрпно” щодо планів створення у Черкасах ДЮСШ імені Віктора Синебрюхова


Spread the love

У Черкасах хочуть створити дитячо-юнацьку спортивну школу різних видів бойових мистецтв

DSC02533

Сьогодні в Черкасах відбулася прес-конференція керівництва Черкаської обласної федерації різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синєбрюхова.

У рамках прес-конференції організатори заходу розповіли про можливості відкриття у Черкасах дитячої-юнацької спортивної школи різних видів бойових мистецтв та шляхи популяризації бойових мистецтв, а також анонсували спортивно-розважальні заходи, що будуть проведені в місті.

Президент федерації Аза Шульга розповіла, що створення такої школи в Черкасах є прекрасним проектом, а також хорошою можливістю поєднати види бойових мистецтв в одній школі, адже це буде зручно і дітям (вони не будуть їздити на заняття у різні місця), і їх тренерам.

За словами Ази Шульги, проект вже переданий до департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР, тож наразі команда чекає на результати його розгляду.

– Ми подали проект до департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради і зараз чекаємо висновків. Цей проект хочемо спочатку втілити на базі міста. Це, по правді, хороша ідея, оскільки така школа стане спільним об’єднанням різних видів бойових мистецтв, і я впевнена, що у ній зростатимуть майбутні чемпіони, — зазначила пані Аза.

Також, під час прес-конференції, було повідомлено про масовий спортивний захід за участю спортсменів федерації, що буде проведено найближчим часом на території ТРЦ «DEPOt Center» і метою якого є залучення більшої кількості дітей до активно-спортивного життя.

Під час заходу спікери неодноразово наголошували, що дуже важливою на сьогоднішній день є популяризація серед дітей та молоді здорового способу життя і залучення їх до занять фізичною культурою та спортом.

“Сучасне покоління має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло — формування особистості. Тому ми наразі маємо колосальну можливість створювати максимально комфортні умови, де б діти та молодь могли бути зайняті за своїми інтересами у вільний час”, — зазначив Євгеній Глєбов, голова Громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій”.

До слова, під час сьогоднішньої прес-конференції Євгенія Глєбова, який активно підтримує Черкаську обласну федерацію різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синєбрюхова, було призначено членом наглядової ради цієї оргазації.

_DSC7969

Поки що, питання стосовно того, чи буде створена в місті така спортивна школа, не є остаточним, але автори цієї ідеї сподіваються, що приємні новини не змусять себе довго чекати.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Youtube “Громада Черкащини”