Політик, який з народом! Виступ Міхеіла Саакашвілі в Черкасах. Фото-відео звіт (повна версія)


Spread the love

Міхеіл Саакашвілі – європейський політик нової формації, який не боїться ходити, спілкуватися і перебувати серед звичайних людей. Ще у 2014 році він був головним другом і адвокатом України в Європі і Америці, виступав з чудовими промовами на захист нашої країни, роз’яснював всім іноземним політикам, що у нас не громадянська, а справжня війна з Путіним, що потрібні санкції проти Росії, а Україні потрібна іноземна допомога.
Він щиро вірив, що президент Порошенко по-справжньому хоче реальних змін в Україні, тож відгукнувся на запрошення прийняти участь у проведенні  реформ, але зіткнувся зі зрадою і подвійною грою як самого президента, якому Міхеіл був потрібен тільки задля піару, так і його команди! За лаштунками Порошенко домовлявся з олігархами, сепаратистами, бандитами з колишньої партії регіонів і навіть з Путіним (щодо свого бізнесу в РФ), тож реформатор-Саакашвілі йому став не потрібний, ба, навіть, небезпечний!
Порошенко поступово йде шляхом звичайної диктатури… Звісно, український народ йому цього не дозволить!
Про це свідчить, в тому числі, і зустріч з черкащанами, які, від мера Черкас до пересічного свідомого громадянина, підтримали Міхеіла Саакашвілі, Сергія Лещенко, Юрія Дерев`янко та інших молодих українських євродемократів! Слава Україні!

 

Мер міста Черкаси Анатолій Бондаренко

Виконується гімн України

Безпілотний летальний апарат веде фотозйомку зустрічі


Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Youtube “Громада Черкащини”