Громада Черкас і бізнес


Spread the love

12.07.2016 року відбулась робоча зустріч активу Ради Територіальної громади міста Черкас з представниками середнього та малого бізнесу.

В ході зустрічі обговорювались різні поточні питання щодо  благоустрою міста та працевлаштування черкащан, але найгострішим було обговорення проблем соціального напрямку: спроможності громадян виживати в сформованих умовах господарювання!

На теперішній час підприємці чітко усвідомлюють, що без активної участі в житті суспільства кожного з них особисті проблеми також не вирішити. Відсидітись, або відокремитись від подолання бюрократичних рогаток місцевої влади вже нікому не вдасться.

Сьогодні таке порозуміння, згуртованість та готовність діяти є вкрай необхідними, адже найважливіші нагальні питання соціального захисту робітників та підприємців повністю ігноруються як міським, так і обласним апаратом черкаських можновладців.

Слуги народу, а саме так повинні усвідомлювати себе державні чиновники, замість цього чомусь відчувають тільки свою вседозволеність та безкарність! Зокрема в Черкасах це перейшло всі моральні кордони!

Тому, за ініціативою активу Територіальної громади міста Черкас та за підтримки представників малого та середьнього бізнесу, на цій зустрічі було прийнято рішення створити організаційний комітет і вже найближчим часом провести сумісну попереджувальну акцію  Тарифний геноцид або Труна для влади на захист соціальних прав черкащан!

Громадо! Приєднуйтесь та підтримайте наші законні вимоги! Разом ми здолаємо кабалу тарифної гільйотини та соціальне свавілля місцевої бюрократії!

Труна для влади Черкас

Have any Question or Comment?

Leave a Reply