«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»


Spread the love

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» — провідне українське видавництво, перше приватне дитяче видавництво незалежної України

19 червня може стати історичним днем для українського книговидання!

💙💛Два книжкові закони — 6287-й та 7459-й, проголосовані цього дня у Верховній Раді – це одні з найважливіших документів для української книжкової галузі.

📚Нарешті держава ухвалює рішення, яких ми чекали багато років і які докорінно поліпшать ситуацію з українським (україномовним) книговиданням. Понад 300 голосів «за», ніхто не проголосував проти і не утримався!

🥰Це настільки неймовірно, що й досі не віриться!

📚Відтепер в Україні, як і в усіх притомних країнах, більше не поширюватимуться книжки російських видавництв. З наступного року у нас не продаватимуться і не видаватимуться книжки авторів держави-агресора.

🌞Оригінальні твори в Україні видаватимуться будь-якими мовами, але переклади зарубіжної літератури – саме українською, а не на «общепонятном». І «наш» «Гаррі Поттер» (разом з тисячами перекладних книжок інших видавництв) тепер не конкуруватиме на вітчизняному ринку з російськими перекладами.

😊Держава компенсує видатки на оренду книгарень і надаватиме книжковий сертифікат на кожну новонароджену дитину і кожну дитину, якій виповнюється 14 років.
🇺🇦Ці кроки дадуть значний імпульс для розвитку усієї галузі й назавжди звільнять її від впливу русского міра.

❤️Дякуємо за ці державницькі рішення.

🤞Чекаємо на підпис Президента. І хай не здригнеться його рука.

Ivan Malkovych

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.