Бог дарує віконце …


Spread the love

За старою японською легендою Людині, що йде на небеса, Бог дарує віконце, в яке видно його рідних та друзів…

Біля віконця стоїть у горщику квітка з прив’язаним до неї дзвіночком. Коли хтось згадує цю Людину – дзвонить дзвіночок, коли говорять про неї гарні слова – світить сонце, а коли за нею плачуть – йде рясний дощ і квіточка росте і розквітає, радуючи небожителя.

У перші дні подорожі дзвіночок дзвенить частіше, чути гарні добрі слова, люди плачуть, згадуючи особистість. Але з часом дзвін рідшає, сонце у віконце не заглядає, майже не дощить і квіточка в’яне, пропадає…

Ось чому в кожного має бути любляче серце, яке завжди згадає і попросить зі сльозами Бога за душу Людини, щоб та не загубилася в темряві.

Нехай усім, хто пішов у захмарну далечінь, буде спокійно. Нехай дзвенить дзвіночок. Нехай цвіте квітка. Царство небесне всім рідним та близьким, що покинули нас, і світла пам’ять!

Вони серед нас, доки їх пам’ятають! ✨

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.