Нові апетити “Нової якості”


Spread the love

Мешканці будинку по вулиці Чорновола, 85 отримали повідомлення від ТОВ «УК»Нова якість» щодо проведення загальних зборів. До людей приїхала майстер “Нової якості” і два представники приватного підприємства «Черкасиліфт».

Подивіться, як майстер сумнозвісної «Нової якості» спілкується з мешканцями

Довгий час вона взагалі відмовлялася представлятися, спілкувалася з людьми вибірково, повернувшись до мешканців спиною. Журналіст друкованого видання «Громада Черкащини», який проживає в цьому будинку, довго й наполегливо намагався закликати її до обов’язкового ставлення та порядності. Нарешті, йому це вдалося…

                                               

Які цілі переслідує ТОВ «УК»Нова якість» на подібних загальних зборах, що проводяться в терміновому порядку по всьому місту?

Тільки три пункти:

– Ліфти /право укладати договори на ремонт/

– Оренда /право здавати в оренду приміщення/

– Домофони /право укладати договори на обслуговування)

Ось що мається на увазі :

Ліфти «Нова якість» намагається отримати від мешканців повноваження  на укладання договорів щодо капітального ремонту ліфтів. Вартість робіт ця управлінська компанія планує встановлювати одноосібно. Ремонт здійснювати за кошти, зібрані з будинку додатково.
Оренда «Нова якість» намагається отримати від мешканців повноваження здавати в оренду їх спільне майно. А саме – допоміжні (технічні) приміщення загального користування, дахи, підвали та отримувати за це з орендарів кошти!
Домофони «Нова якість» намагається отримати від мешканців повноваження  на укладання договорів на обслуговування домофонів і одноосібно визначати вартість цих послуг, а мешканців, відповідно, ставити перед фактом необхідності оплати.
Літачок Бортника

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.