Україна. Фінішна пряма президентських перегонів


Spread the love

                     

Люди, тільки вдумайтеся! Вже більше 40 кандидатів в Президенти зареєструвала ЦВК ! Що це за явище таке? Вибрики демократії чи “фініта ля комедія”, бо далі вже дійсно нікуди?

Запитаєте, як в цьому розібратися, щоб не розсміятися?!

 

Пропоную разом спробувати всіх претендентів на головний пост країни пропустити через «сито» громадської думки з позицій реальних загроз або перемог для України…

 

По-перше: – не забуваймо, що йде війна з російським агресором, а тому відсіємо тих, хто явно підіграє, як кандидат або політик, промосковській лінії,;

по-друге: – відмежуймо за наступною ознакою всіх «технічних» кандидатів : звідки (або від кого) у них з’явилися гроші, а саме 2,5 мільйона гривень(!) на внесок (і це ж тільки за реєстрацію)?;

по-третє: – вибори Президента України щільно межують з парламентськими, тож всі ми розуміємо, що серед кандидатів є той «актив», який хоче «засвітитися» тільки задля отримання відповідного іміджу, так би мовити, нагрести собі політичних дивідендів перед стартом парламентських перегонів (характерною ознакою цих блазнів є їхні, нічим не підкріплені, популістичні заклики, адже примітивний прийом “обіцянки – цяцянки” ще й дотепер спрацьовує в нашій напіврозореній країні.

і, можливо, останнє: звернемо особливу увагу на тих, хто на місцях представляє своїх “патронів”- претендентів на пост Президента – чи здатні вони, ставши владною президентською командою, впроваджувати його передвиборчу програму. Одне діло – казати, а інше – робити!

Не полінуймося, громадо! Пропустимо “сорок кандидатських зерняток” через “сито” громадської думки та залишимо на ниві українського політикуму тільки здорові ядра, що сьогодні, після стількох років страждань, так необхідні вимученій, знедоленій, але, як ніколи, гордій і вільній Україні!

  Юрій Сушко

(Редагування – В. Журенков)

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.