Усім втомленим та роздратованим мамам


Spread the love

Коли дітки кричать в істериці, а ти не знаєш як їх заспокоїти, коли вони роблять тобі нерви в магазині через якусь іграшку або солодощі.. Коли думаєш, що на більше тебе вже не вистачить…

ПОДЯКУЙ!

Подякуй БОГУ, що воно, дитя, в тебе є! Що воно здорове і самостійне! Галасливе і непосидюче!

Подякуй за всі недоспані ночі і щасливі дні, за сльози безпорадності й щире реготання зі всієї тієї харизми, яка увірвалася в твоє спокійне, ба, навіть, місцями таке прісне життя!

За особливий «талант» твоєї трирічки… /який, напевно, дратує тебе найбільше/ – стояти до кінця, до останнього, навіть якщо ти хмуриш брови і кажеш: «Ні, я сказала» – вона все-рівно не здається і робить по-своєму!

Подякуй за темперамент сина або доньки! За те, ЩО ВІН У НИХ взагалі Є! Навіть якщо твої нерви кричать – АХТУНГ! SOS!

ПАМ’ЯТАЙ – в майбутньому ВОНИ матимуть від всієї тієї наполегливості та впертості тільки користь! /ну а ти – розхитані нерви, якщо не почнеш пити Магне В6 і не перестанеш реагувати більш спокійно на всі ті вибрики!/

Подякуй за гармидер в домі, за помальовані стіни або й за розбиту чашку з бабціного сервізу! За те, що тобі є на кого «ойкать», «айкать» і жалітися своїй мамі.

Або ж навпаки… слухати її докори накшталт: «Яка ти безпорадна матір, бо дитя вилізло тобі на голову»!.. ТИ Ж ЗНАЄШ, що це далеко не так, але чомусь обираєш нервуватися і ображатися..? Навіщо?!

Розслабся, радій своєму дитю /але ж, ну, хоч інколи, згадуй про Магне В6/

Подякуй за купу енергії, яка не знає куди себе подіти! За всі ті безкінечні: «МАМ!», «МАМ», «МААААААМ».. 24/7!

За смикання рукава кофтинки під час твоєї розмови з подругою, за всі колисаночки, віршички, пісеньки, мультики.. вони вже навіть і не дратують, чи не правда? А знаєш чому? Бо твій мозок почав сприймати їх за білий шум!

Подякуй СОБІ, коли тобі найважче! Подякуй від душі, від серця, крізь сльози.. подякуй так, щоб злість і роздратування перетворилася на прийняття! Повір, більшість мам переживають подібне і наше головне завдання у всьому цьому – триматися! … триматися за адекватність, за вдячність, … триматися одна за одну.

Нам, матерям, важко… але хто сказав, що з такою кількістю непосидючого ЩАСТЯ буде легко?

Таня Солодка, facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.