Вік – це свобода!


Spread the love

 

Парк. Ранок. Пробіжка. Раптом мене обганяє дівчина. Задивився на її гарненьку округлу дупку, думаю: «Обжену, подивлюся, хто така!».

“Дівчинці”, виявляється, далеко за сорок, але мчить, як спритна кізонька…

Сиджу ввечері у ресторані та читаю меню.
Раптом у мій “кадр” потрапляють жіночі ноги в облягаючих джинсах і шикарних мartens. Що за модна красуня?

Піднімаю очі…яскравій-модниці років п’ятдесят…

Раніше такого не було. У віці за 40-50-60 – вічна жіноча доля – пиріжки, онуки, в’язання, тихе згасання під радіо «Маяк». І, як вирок, слово “бабуся“! Сиди, тітка, й не рипайся. Твій вік минув, дивись у віконце на молодих, годуй голубів, мовчки плач у свою авоську…

І раптом вони як вискочать, як вистрибнуть! Такі круті, такі веселі…

..спортивні, шебутні, прикольні. Їх юність припала на 80-і, коли вони вдихнули звеселяючого газу свободи, від якого й досі літають і кайфують. “Пили всю ночь, гуляли всю ночь до утра”, як співала група “Кіно”.

Манікюр та педикюр – обов’язкові. Косметолога та перукаря не пропустять нізащо. Вони бадьоріші, здоровіші і крутіші за своїх молодих дітей.

Круті бабки – феномен нашого часу. Вони задоволені собою. А якщо й незадоволені, то підморгують собі у дзеркало і – шмиг за двері. Вперед! До театру, на спорт, на тусовку або на дружню вечірку…

На модних виставках часто ті, кому за... Молодих мало, молоді дивляться серіали чи гіпнотизують свої смартфони і комп’ютери.

Круті бабки скрізь встигають! В юності вони мали не настільки багато забав, але ж тепер наздоганяють… При всьому, у них рівне дихання, гаряче серце, ще й глузливий погляд..

Можливо, за плечима – якісь трагедії, втрати, нещастя… зради чоловіка, скандали з батьками або дітьми, перші зморшки.. «О, боже, ні!»

Але тепер все відболіло, подорослішали діти. Зморшки? Немає сенсу страждати через них! Вони не роблять пластичні операції, вони не божевільні. Тільки кремчики вранці та на ніч, бо то святе. І волосся підфарбувати – може, рудою стати або білявкою?! Вони хвацько, зі смаком вбираються. І не виглядають безглуздо, як інфантильні дівчиська.

Безглуздо можна виглядати в молодості – це пробачається: безглузда сумка, дешева сукня, пластикові прикраси.

Для молодості важливе інше – в цей період у тебе «контракт» із суспільством! Ти маєш вписуватись у канони, регламент, протокол. Ти – соціальний планктон.

Коли ж тобі за п’ятдесят – все, контракт розірвано! Як сказала мудра Ізабелла Росселліні, “Вік – це свобода!”.

Ти вже нікому нічого не винна, ти живеш, як тобі хочеться, ти – вільна!

Тобі начхати, чи будуть мужики витріщатися на твою дупу, тобі начхати, що скажуть сторонні або якісь занудні подруги.

Руді кучері, квітчасте плаття, кеди…

І, чорт забирай, у цій свободі, у цьому сміху та легкій звабливій ході сексуальності набагато більше, ніж он у тієї повногрудої ципочці, яка, сидячи у ресторації, щохвилинно зазирає до свого смарфону: як накладена помада, як локон в’ється, як вії ляскають?

Юна ципа головою ворухнути боїться, юна ципа вся на нервах, юна ципа себе продає! Адже вона – на “контракті”.

А поряд сидять три круті леді, п’ють вино і регочуть.

У них попереду – веселий вечір. У них попереду – велике цікаве життя. Нехай і зі зморшками.

Дівчата, можна я до вас присяду, га? Хочеться покуралесити, а з юними – нудно…

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.