Вшторило


Spread the love

“Доброго дня, Анастасія. Ви мене навряд чи пам’ятаєте. Два місяці тому ми купили у Вас кішечку, і Ви обіцяли нам, що вона виросте милою, розумною та лагідною кішкою. Але щось пішло не так…

Першого ж вечора малеча, яка навіть не вміла лакати, мало не відкусила палець чоловікові, забираючи в нього смажені свинячі ребра. Це був перший дзвіночок.

Ми намагалися дбати про неї, але вона демонструвала незалежність і нетерпимість до стереотипів. Так, одного разу я виявила бідолаху в ванні, що наповнюється, і спробувала її врятувати.

Але вона, потужно відштовхнувшись від підлоги задніми лапами, з грацією кенгуру перелетіла борт ванни, де і сіла в калюжу всією пухнастою попою, щоб далі споглядати воду, що тече з крана.

Наступного дня вона намагалася викупатися в унітазі. Потім її взагалі вшторило. Син так і сказав – мам, кішку вшторило, вона на шторі катається.

Зрозумійте мене правильно, ми не в претензії, просто хочу поділитися враженнями та поставити вам кілька запитань.
…Їсть вона добре, улюблені страви – омлет із зеленим горошком, дренаж із квіткового горщика та кольорові олівці.

Олівці – це нічого, все-таки дешевше і краще, ніж пальці. Але позавчора вона гризла двері у ванній, гуркіт стояв страшний, поки чоловік не підійшов і не розтиснув їй щелепу.

Чоловіка вона поважає, бо він сильніший. Вона носить йому в зубах кульку із фольги, виконуючи команду «апорт». А вчора навіть дозволила йому перемогти у сутичці за пиріжок. Але ж кішечка росте, і, боюся, через місяць-другий розстановка сил може змінитися.

 

…Ще я хотіла спитати. Котики, начебто, повинні боятися повітряних куль, адже вони гучно лопаються.. Ця ж, перш ніж прикінчити летючого “негідника”, хапає його за пуцьку (я спеціально погуглила це слово) і тягне, вгадайте, куди?

Вірно, саме у наше ліжко, бува й серед ночі… (Може порадите хорошу фарбу для сивого волосся?)

Окреме питання: скажіть, як уникнути каліцтв при стрижці кігтів? Ні, з кішкою все гаразд, то я турбуюся про себе, бо вже готова використовувати хлороформ.

…Але я взагалі про інше. Знаєте, що торкає мене найбільше? Те, що все це неподобство мене взагалі не турбує. Навіть, скоріше навпаки. Я, як би це сказати… щаслива. Ви, як людина з великим котячим досвідом, скажіть, це нормально?”

facebook (переклад українською – ред.)

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.