Єгипетські чиновники кошмарять українських туристів


Spread the love

Ось уже кілька днів туристичний ринок божеволіє від того, що єгипетські чиновники в аеропорту Шарма кошмарять наших туристів, ускладнивши їм в’їзд в свою країну !

Роблять вони це неправомірно, тому що їх вимоги не відповідають інформації від МОЗ Єгипту.

Також представники ведучих українських туроператорів консультувалися в посольстві Єгипту в Україні і отримали інформацію таку саму, як і від МОЗ Єгипту, тобто ні про які QR-коди з результатами тестів в офіційних вимогах не йдеться !

Так звані іменні QR-коди на тест-довідках порушують Закон України про персональні дані.

Вигадки про те, що в Єгипті виявлена ​​велика кількість підроблених тестів, також є фейком, адже ми всі прекрасно знаємо, що ніякої ретельної перевірки довідок в Єгипті ніколи не було.

Має місце тільки самоуправство чиновників в аеропорту і тільки бажання зрубати грошей (за всяку ціну !) єгипетськими лабораторіями.

У соцмережі розповсюдили звернення  українських ТО тим операторам, які мають офіси и партнерів в Єгипті :

 ” .. що саме ви зробили для припинення свавілля єгипетських служб в аеропорту ? що саме ви робите для того, щоб завадити вимаганню грошей з громадян України, які прилітають до Єгипту? Чи обговорювали ви всі разом шляхи вирішення цієї проблеми? Чи висловили ви спільний протест Міністерству туризму Єгипту?  Якщо так, то, будь ласка, повідомте вашим турагентам, тобто нам, про ці дії, тому що крім фейкових побрехеньок про достовірність посилення Єгиптом правил в’їзду і знущання над українськими лабораторіями, поки більше ніяких активностей від вас не спостерігається... “

facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.