Звичайний рашизм


Spread the love

Навіть для такого смердючого смітника як НТВ,

вчорашнє промо ток-шоу з Норкіним – перехід на якісно вищій щабель цинізму

Це вже не просто зливний бачок бруду від ФСБ, сурківсько-киселівської пропаганди тощо. Це – справжній націоналістичний сатанізм!

Піднесений чоловічий голос каже: «Чим бандерівські упирі поплатяться за кримський міст?» водночас цей текст ілюструється зображенням жертв обстрілів Києва: закривавленою жінкою, яка лежить на землі, і переляканою дівчинкою років сімнадцяти, яка зняла момент прильоту ракети та її вибуху.

“Бандерівські упирі” – це прості мирні жителі Києва, звичайні українці, такі як дитячий лікар-гематолог Оксана Леонтьєва, яка 10 жовтня згоріла у своїй машині після влучання в неї ракети.

Пригадаймо, як на початку війни пропагандисти у своїх студіях кричали, що росіяни не стрілятимуть по мирному населенню, тільки по військових об’єктах, тільки по «нацистах»?! Про «милосердя» армії рф тоді особливо надривалася  Симоньян…

Нашпигована пропагандою більшість росіян зловтішно посміхається, коли бачить на екрані будь-якого загиблого українця!

Нація, що знищує іншу, насамперед, знищується першою, втрачаючи людяність

*Фашисти, перш ніж розпочати Голокост, оголосили євреїв унтерменшиною. І дуже швидко самі втратили людську подобу. спокійно сприймаючи концтабори з газовими камерами та крематоріями.

*Руандійські хуту, перш ніж винищити майже мільйон тутсі, називали їх у своїй пропаганді «тарганами». Але втратили людяність при цьому не тутсі, а хуту, які влаштували найстрашнішу різанину в післявоєнній історії.

/Символічно, що саме вчора в Гаазі розпочався суд над засновником головного рупора руандійського геноциду «Радіо тисячі пагорбів». Його шукали майже 30 рокі(!), але здохнє він все одно у в’язниці, де вже гниють його спільники – важливе нагадування для всіх “кремлівських гвинтиків” інформаційної війни./

путінська росія, яка ззовні прикривається боротьбою з нацизмом, також поступово перетворюється на осатанілу нацистську державу!

Рашизм – це людиноненависницька ідеологія та кривава практика російського великодержавного шовінізму, старший брат фашизму та її перший вчитель. Путінізм –  звичайний рашизм, що виліз назовні.

Є в армії “російських денацифікаторів” загін “Русич”. Очолює його Мільчаков, відомий тим, що у 14-річному віці перед відеокамерою відрізав цуценяті ножем голову, потім приготував і з’їв м’ясо нещасної тваринки. Все це відбувалося на тлі прапора зі свастикою

Наразі цей, обвішаний медальками та грамотами, живодер-душогуб – ветеран бойових дій на Донбасі…тепер він – шанований патріот росії!

В цьому “Русичі” є такий собі топаz –  кінчений нацист, по шию “забитий” коловратами. Втім, як і решта бойовиків цього загону, що більше нагадує сумнозвісні айнзацгрупи CC.

топаz веде свій телеграм, в якому 20 квітня привітав Гітлера з днем народження, а пізніше написав про те, що його мрія – привезти з війни “трофей” – українську дитину років 5, яку він би «навчив людській мові», змушував би працювати по дому та танцювати перед гостями.

Своє кредо денацифікатор топаz  формулює коротко: «Я приїхав вбивати українців. У принципі – все!»

Саме нацист топаz опублікував відео кастрації та вбивства українського солдата, від якого зайшовся в екстазі z-сегмент телеграму, що красномовно говорить про психічний стан цієї публіки.

Відео він супроводив наступним текстом: «Заздалегідь відповідаю кожному скиглячому собаці, який сумуватиме по кастрованій свині і блекатиме про те, що російський солдат – це символ добра, ніжності та іншої х-ні. Російський солдат – це жорстока, холоднокровна та ефективна зброя знищення та залякування будь-якого явища, яке наважилося загрожувати російському народу».

топаz і мільчаков – нова путінська еліта! Золотий резерв, який визначатиме майбутнє країни…

Є ще й інші представники, так званої, еліти, зокрема”музикальної”, а саме – ПВК Вагнер.

Незадовго до оголошення мобілізації соловйов опублікував у своєму каналі рекламний ролик «оркестрантів» із закликом підписувати з ними контракт: відео зі знищенням українських міст супроводжувалося бадьорим рефреном: «Всіх зрівняю із землею чисто – я люблю єб-ть нацистів. Нехай Тарас тремтить в сортирі, коли чує вальс валькірій. Єб-ть нацистів, єб-ть нацистів…»

Засновник приватної компанії Вагнер (чотириразовий кавалер ордена мужності!) дмитро уткін – також демонструє свою прихильність неонацизму! Є фото цієї персони, де видно, що його ключиці прикрашають тату шевронів CC. Тож, скоріше за все, назву ця компанія отримала на честь улюбленого композитора фюрера зовсім невипадково…

Націонал-патріоти на держзарплатах у своїх ТГ-каналах називають українців бандерівцями, укропами, упоротими хохлами. Не тільки армійців, а й всіх жителів країни разом! Україна для них – окраїна, малоросія, бандерштат…

Військор “Комсомолки” дмитро стешин українську мову взагалі називає не інакше, як «нахрюк-речекряк»

…цей стешин товаришував з неонацистом тихоновим із угрупування “Борн”, допоміг останньому придбати пістолет, з якого той убив журналістку «Нової» Настю Бабурову та адвоката Маркелова (що захищав на судах антифашистів), а після вбивства стешин приховував тихонова в себе вдома.

Ось так за соціально-схваленою личиною z-патріота проступає нацистське рило.

Пропагандист сергій мардан, ведучий радіо КП (російський аналог «Радіо тисячі пагорбів»), нещодавно обурювався у прямому ефірі тим, що українські вчителі в Мелітополі не хочуть виходити на роботу і навчати дітей за російськими методичками:

«Відібрати кредитки, на які вони отримують гроші і змусити їх з’їсти! Або виселити їх з квартир. Ну хоч щось у дусі нашого старого доброго ГУЛАГу. Вони ж чекають на ГУЛАГ! То дайте їм ГУЛАГ, щоб шуба загорнулася! Зробіть їм локальний запорізький ГУЛАГ у степу під палючим сонцем, поки не навчаться любити нашу прекрасну батьківщину

Ви уявляєте, що чекатиме на Україну, якщо російські фашисти переможуть? сергій мардан чітко описав це майбутнє…

Денацифікація закінчиться геноцидом та остаточним вирішенням українського питання – такий ось оксюморон на кшталт Оруелла.

Не дивно, що українці битимуться до останнього патрона, адже для них це питання виживання. Та й немає у світі таких божевільних мазохістів, які добровільно захотіли б у колоніальне рабство до нації, яка сама живе у злиднях і рабському пригніченні.

Нації, яка протиставляє себе усьому світу та вважає себе винятковою. Яка «всьому світові на зло», а не на благо.

Іноді цілі народи божеволіють і впадають у колективну манію величі — цих безумців, що зарвалися, історія завжди жорстко ставить на місце.

Тімоті Снайдер пише: «Фашисты, которые называют фашистами других, – это фашизм, доведенный до нелогического предела в своем преклонении перед иррациональным. Это финальная точка, в которой язык ненависти выворачивает реальность наизнанку, а пропаганда превращается в чистую воду заклинания. < > Я бы предложил термин «шизофашизм», но у украинцев есть более элегантное определение — они называют это «рашизмом».

Андрій Лошак, facebook (в скороченні)

 

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.